Wpis z mikrobloga

#patocoach Siema 26 stycznia mija akurat 3 miechy jak tego menela aresztowali ktoś coś wie czy będzie wychodził? Miał niby na 3 miesiące iść siedzieć, pytanie czy miał sprawę i jaki dostał wyrok.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@wypok_wypok: ja osobiście uważam że nie miał jeszcze sprawy bo w tym kraju z dykty na sprawy się latami czeka, więc jest spora szansa że wyjdzie zaraz ale też może być tak że przedłużyli mu areszt o kolejne 3 miechy.
  • Odpowiedz
Za napad z nożem w ręku+recydywa to po 3 miesiącach nie wyjdzie nie masz co wyglądać.za wcześnie.na moje to tak z rok jeszcze posiedzi i to przy dobrym sprawowaniu
  • Odpowiedz
@Trolololo2021: rok to malo przyjacielu wykopku. Pato juz dwa razy siedzial, wiec nie bedzie okolicznosci lagodzacych. Recydywa mocno. Za jego wybryk grozi od 2 do 12 lat, wiec mysle ze smialo mozna zalozyc ze jak wyjdzie przed 2030 to bedzie dobrze
  • Odpowiedz
@Trolololo2021: co ty bredzisz, recydywa jest wtedy gdy się popełni po raz kolejny to samo przestepstwo, a z tego co wiem on za napad z niebezpiecznym narzedziem wcześniej nie siedział, więc jak się nie znasz to nie produkuj się dzieciaczku.
  • Odpowiedz