Wpis z mikrobloga

#szosa: Nieskromnie się pochwalę, ze to mój trzeci licznik co chcę komuś sprezentować na wykopie. Bardzo lubiłem na nim jeździć i mojej fioletowej szosie z PM bo jak się ostro depcze to diody z boku to ładnie waty podkreslają, a jak lecisz luzakiem jest na neutralu. Szału nie ma ale zawsze coś. Ze trzy lata na nim jeździłem, raz mnie zwiódł bo coś mi nie zliczał trasy ale to może być wina, że długo nie używałem i bateria była zdechnięta. Stan określam na przyzwoity.
Od roku mam wszystkie swoje szosy podpięte pod garmina więc wahoo mi już nie potrzebne, a na aukcję nie wstawię bo się będą targować o pięć euro.

Nie mam żadnych wymagań ale zanim do mnie napiszesz to zrób w spokoju jaskółkę i się zastanów czy ci naprawdę potrzeba bo są ludzie co nie mają forsy, a cos tam pedałują i chcieli by to monitorować.

Obecnie mam 530 ale nie ciągnie mnie ma nowsze sprzęty więc dostaniesz prawie to samo co ja na co dzień jeżdżę.
4x80 - #szosa: Nieskromnie się pochwalę, ze to mój trzeci licznik co chcę komuś sprez...

źródło: 20240120_172003

Pobierz
  • 10
@4x80: co prawda ja chyba nie byłem odbiorcą poprzednich liczników (nie kojarzę akurat naszej rozmowy), ale dostałem po przyzwoitych pieniądzach od innego mirka i służył jeszcze kilka lat.
On wtedy kasy nie chciał, a prosił o przelanie na dom dziecka (co uczyniłem).
Fajna sprawa.