Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel: jak mnie #!$%@?ą takie buzzwordy jak "nie bójmy się tego powiedzieć" xD no #!$%@?, kto się boi, że aż musi ona mówić, żebyśmy się nie bali xD

z innych #!$%@?ących przykładów to "powiedzmy sobie szczerze", "nie ma co ukrywać", "spójrzmy prawdzie w oczy" i pewnie jeszcze 50 podobnych :D Triggeruje to jeszcze kogoś, czy tylko mnie? xD
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: wiesz co, te prawa zostały wprowadzone bo akurat mechanizmy wyłudzania działały w drugą stronę ---> klient podpisywał umowę i wpłacał zaliczki na tzw. dziurę w ziemi, w międzyczasie spółka dewelopera (całkowicie przypadkowo oczywiście) ogłaszała upadłość a deweloper zabierał pieniądze z niej i np. wesoło konsumował je na jakichś Karaibach czy gdzieś indziej. Po prostu tym sposobem ryzyko przerzucono ze zwykłych konsumentów (osoby biorące kredyt hipoteczny) na instytucje kredytowe (u których
  • Odpowiedz
@enten: aha i ona takie zdjęcie wypuściła do neta xD? Przecież to jest jakieś gówno. Jak robak próbuje udawać "twardą biznes woman z wall street" ale zapomina o karynskich genach xD
  • Odpowiedz
Myślałem, że to jest jakiś Stand Up Polska i satyra z deweloperów.


@pkostowski: tak samo :D
Manierę gadania, sposób poruszania się jak polska standuperka :D

mam fetysz na takie tępe sucze :/


@krajzega: na końcu dałeś: :/
To mimo wszystko dobrze o Tobie świadczy, że uważasz to za niepokojące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
karyna radca prawny


@zdrajczyciel: Ta karyna pokazuje o co naprawdę chodzi w polskim systemie prawnym. Nie możesz wynająć tanio mieszkania po babci, bo ryzykujesz utrzymywaniem obcych ludzi. W tym systemie pasą się tylko oni. Albo sprzedasz im mieszkanie po babci i oni zarobią na kolejnym flipie, albo oddasz im swój majątek w zarząd a oni łaskawie odpalą procent zysku z najmu, bo tylko oni mają sztab prawników, kancelarie, znajomości i sprawdzone
  • Odpowiedz