Wpis z mikrobloga

  • 0
@bArrek: @darek-jg @sberatel ale z doświadczenia to na serio tak działa? bo ja też mam teraz kupiony pakiet "rok ważności konta", w plusie, tylko okazuje się że żeby to podtrzymywać, to muszę wydawać 5 zł miesięcznie na jakąś aktywność, albo po prostu pobiorą mi to z konta, więc do dupy taki interes
@Vaerlin: tak działa, kiedyś nawet było freemium że bez żadnych opłat miałeś co miesiąc mały pakiet minut i smsów teraz jest mini3 że zabiera ci 3 zł za to miesięcznie jak włączysz
@Vaerlin: u mnie tak działa od kilku lat bo telefon to jedynie odbiornik do sterowania ogrzewaniem. Nikt z niego nie dzwoni, nie pisze ani nic tylko jak chcę włączyć/wyłączyć to wysyłam sms/sygnał. I co roku dzwonię na infolinię orange i sobie przedłużam ważność konta na kolejny rok. Doładować muszę za dyszke tylko bo tyle przedłużenie kosztuje
@Vaerlin: ogólnie dobrze że zobaczyłem ten post to mi się przypomniało o tym moim xD dzwoniłem właśnie na infolinię, wychodzące połączenia mi się już skończyły a przychodzące są ważne jeszcze do końca lutego i wystarczy że doładuje jakąkolwiek kwotą to automatycznie przedłuża przychodzące o rok
@Vaerlin: fakt mobile nie polecam bo raz przeniosłem właśnie po RWK i po jakimś czasie numer został wyłączony(raczej mniejszym niż rok) tak to pamiętam ale być może się mylę.

Orange też ma RWK po przeniesieniu. Mam 2 takie karty jedną używam do internetu w 2 sim na wypadek jakby skończył się w podstawowej. Wystarczy po przeniesieniu aktywować 100GB w aplikacji mój orange i wyrazić zgody marketingowe(wys sms). Masz za to 300GB
@wypokowy_expert: ja chwilę temu gadałem na infolinii ws numeru z którego nie dzwoniłem nigdy od kilku lat, jedynie sygnały na niego puszczam i wysyłam smsy, ostatni raz doładowałem konto na jesieni 2022r., wciąż jest aktywne co prawda połączenia wychodzące już nie ale przychodzące do końca lutego i wedle tego co mówił konsultant to wystarczy doładować za dowolną kwotę a ważność konta na połączenia przychodzące przedłuży się o rok
ja też mam teraz kupiony pakiet "rok ważności konta", w plusie, tylko okazuje się że żeby to podtrzymywać, to muszę wydawać 5 zł miesięcznie na jakąś aktywność, albo po prostu pobiorą mi to z konta, więc do dupy taki interes


@Vaerlin: Pro tip - jeśli będziesz miał stan konta 0zł to nie będą pobierać, bo nie będą mieli czego. A rok ważności konta nadal będzie :)

Tym niemniej jeśli zależy Ci
fakt mobile nie polecam bo raz przeniosłem właśnie po RWK i po jakimś czasie numer został wyłączony(raczej mniejszym niż rok) tak to pamiętam ale być może się mylę.


@cotozazycie: Myślę, że musiałeś zapomnieć doładować. Fakt Mobile ma podobno taką drobną wadę, że po wygaśnięciu daty ważności połączeń PRZYchodzących szybko wyłączają numer (np. po tygodniu, w przeciwieństwie do niektórych innych operatorów, którzy potrafią w takiej sytuacji "trzymać" numer aktywnym po rok).