Wpis z mikrobloga

#famemma
Jako, że dowiedziałem się o aferze z pół godziny temu i przejrzałem pobieżnie dowody mogę się wypowiedzieć jako ekspert.

Po obejrzeniu filmu mogę stwierdzić, że kobieta, która jest bitą przez swojego faceta nie zachowuje się tak ta na filmie. Tym bardziej, że ten trzyma jej dziecko. Tutaj jest wręcz przeciwnie. Kobieta zamiast uspokoić faceta wręcz prowokuje i stara się zaognić sytuację wiedząc, że ten jest zdenerwowany. Gdyby Wrzosek był katem w domu to kobieta bałaby się przede wszystkim o dziecko. Tutaj dziecku widocznie realnie nic nie groziło. Jej także.
  • 13
@Zwyyrol: ale cię musi dupa piec, że zostałeś wyjaśniony. Z mojej strony koniec bo jesteś zbyt głupi, żeby się z ciebie śmiać. Nawet Bagieta, który sam przyznaje, że ma pewne problemy, jest tak z 5 poziomów wyżej niż ty.
Tutaj jest wręcz przeciwnie. Kobieta zamiast uspokoić faceta wręcz prowokuje i stara się zaognić sytuację wiedząc, że ten jest zdenerwowany. Gdyby Wrzosek był katem w domu to kobieta bałaby się przede wszystkim o dziecko


@jarzyn86: z mojego doswiadczenia wynika, ze w sytuacjach kryzysowych gdy dochodzi do awantur i w wyniku tego do przemocy domowej to kobieta w wiekszosci przypadkow wlasnie zaognia sytuacje, a nie łagodzi