Wpis z mikrobloga

Ale jazda, rodzinka miała z gówniakiem przyjechać do mnie na ferie w górach, gadka szmatka przez telefon i wujo mówi będziemy o 14, weźmiemy to tamto i zeszło na temat polityki, i wujo mówi, że teraz jest źle, że będziemy jedli robaki i nam zamontują szkodliwe panele fotowoltaiczne na dachu (WTF?) I co ten rudy lis wyprawia. To powiedziałem że nie wolno tak mówić o naszym Führerze, ostatecznie stanęło na tym że nie gadamy o polityce. Dzisiaj rano przychodzi SMS 'nie przyjedziemy', a potem jeszcze babcia z mordą przez telefon co ja narobiłem i co to się w tym kraju wyrabia teraz, że ludzi niewinnych ścigają mimo ułaskawienia. Okazało się że babka ma TV Republika. Coście z tym narodem zrobili pisowcy funkcjonariusze nienawiści, nawet rodzinę mi skłóciliście przez swoją tępą propagandę. Niech spadają, przynajmniej mam spokój na weekend. Fur Deurschalnd

#bekazpisu
  • 53
Coście z tym narodem zrobili pisowcy funkcjonariusze nienawiści,


@sonig: to nie tylko oni. Rządy pomagają kreować osoby, które samodzielnie nie będą myśleć o wielu rzeczach, o których tak po prawdzie nie mają pojęcia. Sprawa wasika, czy gdzieś w mediach na początku padały akty prawne do których można by było się odnieść. Nie. W większości to gadanie w około o niczym i trzymanie się tezy pierwotnej.
Na co akurat część osób się
Coście z tym narodem zrobili pisowcy funkcjonariusze nienawiści, nawet rodzinę mi skłóciliście przez swoją tępą propagandę.


@sonig: Pretensje to miej do rodzinki, w mnie jest tak że mamy wyborców różnych ugrupowań, całe spektrum, ale nikt się nie kłóci o politykę, nikt się nie obraża. Możemy normalnie o polityce porozmawiać i nie ma kwasu.