Wpis z mikrobloga

Witam Biedne Mieli i Mirabelki, Powiecie że to przesada albo jakieś mega #chwalesie mam zaledwie 19 lat a moje konto ma stan 800tysiecy, spytajcie jak to? NORMALNIE inwestuje od 17 roku życia a od 18 zacząłem w bukmacherce. Mój stary pracuje w #serwispc i ma świra na punkcie #technologia Moja matka jest #lekarz i pracuje w przychodniach weterynaryjnych pomaga zwierzętom. Jeżdżę mercedesem AMG po tuningu sprzedaje typy mam IPhona 15 Pro Max i się cieszę z życia a wy jedynie macie paluszki po to aby mi napisać #usunkonto i pojechać na ręcznym.do starej toschiby. Mam tyle hajsu że na nim śpię dosłownie. Znajomy do mnie mówi żebym mu dał na nowe Nike a ja żeby Sam zarobił. Czy na wykopie są bogaci czy sama bieda grająca w #roblox i #fortnite. Czekam na wasze komentarze biedaki co jedyne co możecie to posarkazmować i się smiac

#bogactwo #genzie #polak #sejm
  • 9
  • Odpowiedz
@Pan_Tharei: Typowy Oskarek z bogatego domu, lub marna prowokacja posiadacza opla corsy. Trzymajmy się wersji w której jesteś bogaty, nie masz żadnych umiejętności samozachowawczych i zdobywania. Znajdziesz się w sytuacji stresowej bez wyjścia i już dla ciebie koniec nawet nie poszukasz tego wyjścia bo masz wpojone, że przyjdzie samo. Mam znajomego psychologa to mój dalszy kuzyn już dawno o tym rozmawialiśmy jak wy z pieniążkami podskakujecie a gdy wszystko #!$%@? płaczecie
  • Odpowiedz
@Pan_Tharei: dalej na tyle żałosne życie że musisz to pisać na wykopie xD

Starzy kipna i następne pokolenie nieudaczników będzie #!$%@? spadek

Czyli na #!$%@? Ci zloto i diamenty jak jesteś #!$%@?ęty

Głowy na AMG nie wymienisz
Wołaj za 20 lat

Trochę smutne, ale bardziej śmieszne
Dej wincyj
  • Odpowiedz