Wpis z mikrobloga

#palhajstv #wuwunio #bonzo

Ja nie wiem czy z tego uniwersum się wyrasta czy stało się takie bezbekowe. Oglądam 200 odcinek i wytrzymać te 4h to życzę powodzenia, niby formuła taka jak zawsze, ale to wszystko jakieś bez polotu i dobrych tekstów, same kocopoły. Przez dwie pierwsze 2h nic mnie nie rozbawiło więc dałem sobie spokój. Kiedyś to był dobry format z gwiazdami polskiego internetu, bitwy freestajlowe, stare zloty, koncerty Bobiego były spoko, domówka u uszatego. Więcej postaci z uniwersum się wykruszyło niż przybyło, a to był najlepszy kontent. Poniekąd nie dziwię się po akcji z Tajgeem, że Wuwu się odcina, ale przez te postacie ludzie zaczeli to oglądać. Obecnie chyba tylko Bobiego fajnie jest zobaczyć.

Patroni zadowoleni, @wuwunio też zadowolony bo po tylu latach widać jak się zmienia kontent i karawana jedzie dalej.
  • 19
No jak wspomniane, family content bo chce dalej zasięgi z YT wyłapywać. Pierw ograniczył a potem wypierniczył patologię na której się wybił (chodzi o gwiazdki i kontent z nimi tworzony), potem poszło wywalenie alkoholu (co było chyba największym ciosem, oglądanie ich #!$%@? to były najlepsze odcinki), teraz przekleństwa.

A te 'rapsowe' teledyski to boże, takiej dawki raku i cringu dawno nie dostałem słuchając tego xD Tak niewiele potrzeba było z jego doświadczeniem
@Reynald: ja palhajsowi życzę, żeby się patroni od nich odwrócili i Wuwu został z niczym.
A już szczególnie żeby ta atencyjna pinda straciła hajs na nowe dojne cyce.
Dla mnie Wuwu zrobił więcej niż tylko skończył z alko i patologią - jest hipokrytą i wybił się na chorych. W wywiadzie w 50odc mówił że nie zgodziłby się na sponsoring przez tv, bo nie robiłby tego co chce, a teraz w 200odc