Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #sterydy

No kurde, zawsze waliłem cypio solo z androchem i dupa elegancko gładka.

Teraz bije cypio panax 1ml i mieszam z 0.5ml tren (też panax). Zawsze po takim strzale mam gigantyczną gulę, która aż mnie irytuje jak siedzę i się ruszam. Wchłania się po około 5 dniach, ale tak się dalej nie da.

Tren takie coś powoduje, cały mix czy co? Zawsze prawie całą igłe 0.6 wbijam, wpuszczam powoli, a po rozmasowuje to miejsce. Z androchem te same kroki i nic nie było.

Jakieś maści na te gule dać czy cos?
  • 15
  • Odpowiedz
@davidero69: rozdziel na mniejsze strzały a częściej. Sprawdź jeszcze czy czasem nie jest problem z konkretną buteleczka. Plus te miejsca które tak napuchly omijaj przez miesiąc
  • Odpowiedz
@davidero69: to udo lub barki. Poslad niby trzeba walić wyżej w zewnętrzne miejsce ale też jak zrobisz niżej to lepiej niż w tamto miejsce. Z doświadczenia mówię że jak mi się takie coś zdarzało to bezpieczny okres to był miesiąc.
Możesz też zrobić strzała z samego tescia testowo w te miejsce po 2 tygodniach i zobaczyć czy coś się dzieje.
W każdym razie takie gule to jest mega niebezpieczna rzecz i
  • Odpowiedz
@davidero69: Chociaz to, wiec na pewno wiesz, ze cos nie tak z trenem, wydaje mi sie ze to raczej po prostu ta fiolka jakas #!$%@?, wiec bym otworzyl nowa albo dokupil jak nie masz.
  • Odpowiedz
@davidero69: Moze tez byc, ze po prostu za duzo naraz oleju, np mi bark toleruje do 0.5ml dobrze, a powyzej juz sie robia stany zapalne. W kazzdym razie jak osobno nie am problemow to chociaz mozesz bezpieczniej bic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz