Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#przegryw #tinder #badoo # randki
Zastanawiam się czy tylko ja tak mam czy inni też. Mianowicie od pewnego czasu mam nieproporcjonalnie dużo lajków od grubych dziewczyn. Nwm to wynika z tego że atrakcyjniejsze osoby szybciej wypadają z krauzeli spierdzielenia jakim jest tinder? Czy po prostu mam w sobie magnes na grube łaski? Level 25 powiedziałbym że jestem 5-6 na 10. Żeby nie było że jestem fatfobem, ale sam ważę niecałe 70kg przy wzroście 176 i po prostu czuje się niekomfortowo przy dziewczynie która jest odemnie znacznie cięższa. Czy grube baby wolą chudych, czy po prostu nie ma dość wielkich chłopów i decydują się na beta chodzielca?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
Czy grube baby wolą chudych, czy po prostu nie ma dość wielkich chłopów i decydują się na beta chodzielca?


@mirko_anonim: A może mają w dupie jak wyglądasz i dają lajka każdemu bo nie patrzą w pierwszej kolejności na wygląd jak ty xd?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: też tak mam, chyba tinder mnie uplasował że taki jest mój target tj. lepsze laski dawały w lewo a one w prawo

zapewne paradoksalnie jesteś szczupły a te grubaski takich lubią xd
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP):

dają lajka każdemu


@noopek2: a może op chciałby czuć się wyjątkowy i nie chce różowej, która go chce tylko dlatego, że inni są dla niej niedostępni? Ja bym nie chciał takiej, która mnie chce, bo wychodzi z założenia że jak nie ja, to koniec bo inni jej nie chcą.

bo nie patrzą w pierwszej kolejności na wygląd


@noopek2: kogo ty oszukujesz? Chyba tylko siebie…

  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

kogo ty oszukujesz? Chyba tylko siebie…


Ja nie oszukuje siebie bo nie muszę nikogo szukać na tanich stronkach pseudorandkowych więc nie wiem co tam w głowach mają użytkownicy tylko napisałem moje spostrzeżenie.

a może op chciałby czuć się wyjątkowy i nie chce różowej, która go chce tylko dlatego, że inni są dla niej niedostępni? Ja bym nie chciał takiej, która mnie chce, bo wychodzi z założenia że jak nie ja,
  • Odpowiedz