Wpis z mikrobloga

Wykopowicze (ツ)

1. Jak mogliście już zauważyć, na górnej belce serwisu pojawiło się - dobrze Wam znane - czerwone serduszko WOŚP! Wykop, jak co roku, wspiera @fundacjawosp W tym roku również zachęcamy Was do wpłat na rzecz Fundacji. W komentarzach do wpłat możecie oczywiście pozdrawiać Michała ( ͡ ͜ʖ ͡)

Link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/wykop (ʘʘ)

2. Obie nasze aplikacje (Android/iOS) doczekały się kolejnych aktualizacji. Poniżej zostawiamy Wam linki - zerknijcie co nowego pojawiło się w aplikacjach i dajcie koniecznie znać jakie kolejne zmiany najbardziej Was ucieszą!

Aplikacja androidowa - możecie pobrać na stronie:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

Aplikacja iOS - możecie pobrać na stronie:
https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

3. A teraz czas na dyskusję - mamy dwa pytania i chętnie posłuchamy Waszych odpowiedzi!
- Którego z wykopowych autorów cenisz najbardziej? Za co? ( ͡º ͜ʖ͡º)
- W jaki sposób śledzisz interesujące Cię treści? Wybierasz obserwowanie autora / obserwowanie tagu / tworzysz kategorię? Który z tych sposobów jest dla Ciebie najwygodniejszy?

[Marka własna; autoreklama]
#wykopchangelog #wykop #ios #android #wosp
wykop - Wykopowicze (ツ)

1. Jak mogliście już zauważyć, na górnej belce serwisu pojaw...

źródło: Android

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
- W jaki sposób śledzisz interesujące Cię treści? Wybierasz obserwowanie autora / obserwowanie tagu / tworzysz kategorię? Który z tych sposobów jest dla Ciebie najwygodniejszy?


@wykop standardowo, tagi i powiadomienia. Czasami się dopisuję do list do wołania. Kategorie od samego początku mi nie działały jak bozia przykazała. Jak jest teraz to nie wiem, bo zapomniałam, że istnieją ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wykop: Ponownie zwracam się z tą prośbą ()

Kiedyś była taka opcja "sprawdź, co możesz usunąć" przy czarnolisto gdzie Wykop sugerował zbanowanych/nieaktywnych użytkowników lub tagi do usunięcia, ale wraz z aktualizacją serwisu zniknęła.

Czy można prosić o tę funkcję spowrotem? (,)
  • Odpowiedz
@wykop: najbardziej cenie kolegę dendrofag za to że pokazuje hipokryzję katolików (#mirkomodlitwa z jednej strony a z drugiej sianie nienawiści) oraz udowadnia że można wrzucać fejki i manipulacje nie ponosząc na tym serwisie konsekwencji.
  • Odpowiedz
obserwuję tagi, w pewnym momencie odkryłem funkcję kategorii że można tam gromadzić tagi, tylko że tam można mieć albo z głównej, albo z Mirko, albo z wykopaliska-wysypiska, nie moglibyście dać opcji żeby kategoria np. u mnie "zdrowie" z tagami #zdrowie, #psychologia itp. wyrzucała artykuły z głównej, z wykopaliska i z mikroblogu, z możliwością wyłączenia mikroblogu bo tam jest zazwyczaj najwięcej rzeczy
  • Odpowiedz
Obecnie przebudowujemy powiadomienia, szykuje się sporo zmian w ich działaniu.


@wykop: a obrazki naprawiliście? No oczywiście że nie naprawiliście wyświetlania obrazków we wpisach. Nie wiem jak masz na imię ani której płci jesteś ale weź nakrzycz na programistów żeby to naprawili. Załączam screen...
aarahon - >Obecnie przebudowujemy powiadomienia, szykuje się sporo zmian w ich działa...

źródło: zzzzzzzz1

Pobierz
  • Odpowiedz