Wpis z mikrobloga

#antynatalizm jak to jest ze po krótkiej dyskusji w której staram się pokazać że antynatalizm jest tylko teorią moralną(bardzo wątpliwą swoją drogą) antynatalisci przyznają mi rację, po czym uważają ze i tak mają rację, bo, uwaga, oni mają rację. https://wykop.pl/wpis/74659219/wpis
Czym wasze marne #!$%@? różni się #!$%@? plaskoziemcow? Zapraszam do merytorycznej dyskusji
  • 74
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka czemu uważaszze to moja głowa jest hermetycznie zamknięta, skoro daje merytoryczne argumenty, proboje dociec sedna sprawy, oraz zrozumieć tę teorie. Moi oponenci nie używali argumentów, a gdy takowych użyłem, napisali ze nie mam racji, bo oni myślą inaczej. Kto w takim razie ma zamknięta głowę? Czemu jak dochodzi do merytorycznej dyskusji to chowacie się niczym przestraszone strusie?
  • Odpowiedz
czemu uważasz że antynatalizm jest słuszny?


@pezot: antynatalizm to postawa etyczna, zgodnie z którą antynatalista rezygnuje z prokreacji ponieważ uważa, że jest nieuprawniony moralnie do podjęcia decyzji o zaistnieniu za innego człowieka. Antynatalista ocenia podjęcie ryzyka, którego konsekwencje poniesie stworzony przez niego człowiek, za złe moralnie. Są różne systemy etyczne, różne moralności i wiadomo. Są różne odpowiedzi na pytania co jest dobre, co jest złe i co można zrobić innemu człowiekowi
  • Odpowiedz
@pezot:

ahhh ci wykopowi filozofowie sprzed monitora, zawsze smieszą :D

nie jesteś za bystry co?

wnioski filozofow twojego pokroju, doprowadzają mnie zawsze do śmiechu

w celu merytorycznej dyskusji


Dobra weź już #!$%@?.
  • Odpowiedz
@pezot:
robisz dzieciaka = wszystkie problemy związane z istnieniem
nie robisz dzieciaka = zero problemów związanych z istnieniem = wygryw

Tutaj nawet nie ma z czym dyskutować, chyba że chcesz podważać logikę?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@P35YM1574 świetnie, nareszcie ktoś na poziomie, ktoś kto zdaje sobie ze antynatalizm to jedynie subiektywna postawa, a nie obiektywna prawda. Zgadzam się z tobą i życzę miłego dnia :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Marek_Tempe to z fame mma, bije się w pierś, jest mi wstyd za te słowa, nie rozumiem zaś czemu używasz tego jako argumentacji, w zupełnie innym temacie, choć chwilą, czekaj, wiem, brakuje Ci innych argumentów :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Antybristler to co napisałeś wydaje się być słuszne, to po prostu twoja postawa i pogląd, nie rozumiem zaś czemu antynatalisci wyśmiewają ludzi którzy chcą mieć dzieci, i posiadanie go jest dla nich prawdziwym szczęściem, to że dziecko jest skazane na cierpienie, nie trafia do mnie, jest mnóstwo sposobów być cierpienie wyeliminować bądź na życzyć się z nim żyć.
  • Odpowiedz
świetnie, nareszcie ktoś na poziomie, ktoś kto zdaje sobie ze antynatalizm to jedynie subiektywna postawa, a nie obiektywna prawda


@pezot: Jest na tyle subiektywna na ile jest subiektywna jakakolwiek inna moralność. Jak wiesz są ludzie uważający, że istnieje obiektywna moralność. Wśród takich ludzi są zarówno antynataliści jak i pronataliści. Dla mnie odpowiedź na pytanie czy istnieje obiektywna moralność czy wyłącznie subiektywna nie ma żadnego znaczenia z perspektywy odpowiedzi na pytanie: jak
  • Odpowiedz