Wpis z mikrobloga

Osoby, które uważają, że będą jakieś spadki z uwagi na demografię powinny przyjrzeć się Łodzi. Miasto się wyludnia, oddaje się więcej mieszkań, niż się sprzedaje. Do tego ath na wynajmie, czeka masa pustych mieszkań których nikt nie chce wynająć.

I co? I g@wno, ceny r/r nadal w górę o 10% xD

Polacy to zaiste alchemicy 21 wieku, wymyślili, jak zamienić beton w złoto i to bez użycia kamienia filozoficznego.

#nieruchomosci
  • 11
@Yuri_Yslin: Moja teoria była taka, że Łódź rosła bo były plany na CPK z którego można byłoby tam dojechać w pół godziny. To mniej czasu niż dla wielu nawet sam transport wewnątrz Warszawy na Okęcie.
Wtedy ten region bankowo stałby się czymś na kształt GOP. Ceny blisko stacji mogłyby się spokojnie zbliżać do Warszawskich. Coś jak New York i New Jersey. Owszem, ceny na Manhattanie są kosmiczne (jak będą zapewne w
@Yuri_Yslin

:)))))

I tak sentyment chciałbyś w 1 rok odczarować? Sentyment wspomagany a to wakacjami kredytowymi, a to preferencyjnymi kredytami, a to korzystnym opodatkowaniem?...

Mógłbym się tu dużo i racjonalnie rozpisać, ale chyba wystarczy że Cię zacytuję, bo Ty z tego co pamiętam lubisz zwrot "rynek może zostać nieracjonalny dłużej niż ty masz cierpliwość" - to że rynek zachowuje się nieracjonalnie i "działa" nie sprawia że jego działanie się racjonalizuje.

Tak jak
@Marvel7

Nowe pokolenia mają inną percepcję - jest znany pogląd na ich pracę, myślisz że inny mają na mieszkania?... Tylko oni jeszcze nie są kupcami bo są ciut za młodzi, więc ten "trudny klient" jaki jest dziś w 1. Pracy niebawem zawita na rynek nieruchomości i zacznie się zachowywać jak w owej pracy - raczej roszczeniowo... I wiesz co? Tak jak na rynku pracy - nie za bardzo jest na to odpwoiedz
@Yuri_Yslin: Mnie też to Rozzz Pierrr Da'la jak wiara potrafi zdziałać cuda w ekonomii, Ale fakt jest taki że sama wiara nie podniosła by cen kwadratów gdyby nie to że POlaki nakumulowali hajsu od wejścia pierwszych Plusów (Pińcet plus) do 2020 a to przy okazji w połączeniu z UOP spowodowało że mieli tyle by za to zapłacić. Bez wlewania darmowych pieniędzy z przyszłości bokiem, ten rynek by upadł i sobie głupi
5.....6 - @Yuri_Yslin: Mnie też to Rozzz Pierrr Da'la jak wiara potrafi zdziałać cuda...

źródło: 000000000

Pobierz