Wpis z mikrobloga

@sildenafil: smutne prawda? 8 lat jakoś nie widziałem objawów smutku u "dziennikarzy" podłych kreatur którzy kreowali rzeczywistość dla starszego pokolenia, dążyli do rozwarstwienia społeczeństwa, produkowali kłamstwa szkodząc tysiącom ludzi, ale taki wielki pan od kultury będzie płakał po wywiadzie o muzeum Wyspiańskiego, to nawet nie jest żałosne, to tragiczny obraz naszego kraju.
@tajemniczy-motorniczy: czyli nadal porownujesz to co działo się przez 8 lat do tego co dzieje się przez półtorej miesiąca, kończę dyskusje bo widzę że mam do czynienia z kimś kto ma totalnie zaburzone funkcje poznawcze, pewnie przez efekt TVP PiS która stosowała tego typu porównania do stawiania swoich niesłychanie obrzydliwych tez
@Hethrir:

kończę dyskusje bo widzę że mam do czynienia z kimś kto ma totalnie zaburzone funkcje poznawcze


Kończysz dyskusję bo nie masz argumentów.

porownujesz to co działo się przez 8 lat do tego co dzieje się przez półtorej miesiąca


A do czego mam porównywać skoro dopiero upłynęło półtorej miesiąca?

Słowem podsumowania:
Obym się mylił ale coś mi się wydaje, że za 4 lata entuzjazm wykopków znowu będzie się przechylał w stronę