Wpis z mikrobloga

Napisze wam moje #gozkiezale odnośnie #konfederacja a bardziej jej praprzodków.

Za małolata byłem mocno podjarany Panem #korwin i to od czasów UPR. Zaczarował mnie swoimi hasłami o wolnym rynku i tym, że chcącemu nie dzieje się krzywda.
Szukałem dla siebie opcji, która będzie miała w sobie liberalność gospodarczą i liberalność światopoglądową.

Za każdym razem jak głosowałem na jego partie i ona nie dostawała się do sejmu, było mi autentycznie przykro.

Przerobiłem z nimi #upr #kongresnowejprawicy partie #korwin i #konfederacja

Nawet mój głos oddałem na panią #ewazajaczkowska bo startowała z mojego okręgu.

Kiedy korwinisci połączyli się z #narodowcy jakoś mnie to nie przekonywało ale dalej na nich głosowałem i ucieszyłem się jak dostali się do sejmu . Nawet w wyborach prezydenckich zagłosowałem wbrew sobie na #bosak bo uważałem się za ich twardy elektorat i myślałem, że tak trzeba. Coś we mnie pękło w czasie akcji #mimowszystkoduda

Przemyślałem ich zachowanie i doszedłem do wniosku, że światopoglądową, to nie jest moja bajka. Chociaż Janusz nigdy nie był liberalny we wszystkich swoich poglądach, to myślałem, że partia wyznaje zasadę, że każdy ma swoje poglądy ale my się w to nie mieszamy. Jak się okazało byłem w błędzie i w moich oczach okazali się jeszcze większymi zamordystami niż #pis

Czuję do tej partii rozgoryczenie. Porównałbym to do sytuacji, kiedy długoletnia dziewczyna okazała się zupełnie inna niż się wydawała i musieliśmy się rozstać.

#sejm #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #oswiadczeniezdupy
  • 10
  • Odpowiedz
@Badmanek Ja byłem młody i nigdy nie poznałem czaru Korwina. Od zawsze na PO.
Ehhhh chciałbym choć przez chwilę poczuć ten czar młodzieńczego kucostwa i rozczarowania moją partią, ale to już niemożliwe.
  • Odpowiedz
@Wokawonsky W sumie raz byłem, jak Sikorski i Kopacz się w kiblu zatrzasnęli jak trzeba było głosować trybunał stanu dla Ziobry.
Co do programu i materii - chcę technokratycznen partii socjalliberalnej/centrystycznej u steru kraju. Ewolucja bez rewolucji. 75% obywateli nic #!$%@? nie wie, ale ma prawo głosu.Trzeba naobiecywać populistycznie by mieć na cokolwiek wpływ. Potem należy nie realizować tych z obietnic, które by były za bardzo szkodliwe i realizować oświecone projekty,
  • Odpowiedz
Kiedy korwinisci połączyli się z #narodowcy jakoś mnie to nie przekonywało ale dalej na nich głosowałem


@Badmanek: ja się wtedy odciąłem od Korwina. Inna sprawa że też wtedy zacząłem po prostu z Korwina wyrastać i zauważać populizmy w jego "genialnych prostych rozwiązaniach"
  • Odpowiedz
@merciless85:

Ale neuropki wiedzą że to była pisowska akcja. Co oczywiście nie znaczy że wśród wyborców Bosaka był duży rozłam, 51% na Dudę, 49 % na Trzaskowskiego.

Nawet na tym złym oko press jest wyjaśnienie akcji
  • Odpowiedz