Wpis z mikrobloga

@Cztero0404 jedyna metamorfoza jaka im wyszła to ta z michem a wyszła dlatego że michu wcześniej miał taki bardzo prosty styl ubierania się. Dlatego wyszło to mega dobrze. Dziewczyny powinny zapraszać do odcinków widzów. Jaki jest sens robić metamorfozę komuś kto już jakiś styl ubierania się ma. Gdyby brały takich szarych ludzi z ulicy to lepiej by to wychodziło. A jak chciały skupić się tylko na influ to mogły robić metamorfozę w
Dziewczyny powinny zapraszać do odcinków widzów. Jaki jest sens robić metamorfozę komuś kto już jakiś styl ubierania się ma. Gdyby brały takich szarych ludzi z ulicy to lepiej by to wychodziło.


@maku_21: Śmiem twierdzić, że branie jak to określiłeś takich ''szarych ludzi z ulicy'' jest przede wszystkim bardzo, bardzo ryzykowne dla nich. Bo biorąc kogoś z uniwersum jednak wiesz, że raczej nie będzie żadnej dramy, ktoś nie powie ci, że mu
@Cztero0404 to z ulicy to była metafora. Normalnie piszą na insta dają jakiś kontakt i ogarniają ludzi. Tak jak np. friz do tych fobii czy mortalcio studentów. Nie każdemu metamorfoza może się spodobać i to też jest ok do pokazania na filmie. No chyba że dziewczynom zależy tylko na pozytywnym odbiorze to w sumie XD wtedy. A i nie uważam że małe dziewczynki by się tylko zgadzały wbrew pozorom dużo dorosłych osób
@Cztero0404 no to dla mnie jest to zmarnowany potencjał serii jak chcą robić pseudo metamorfozę ludziom z ekipy i genzie. Szczególnie że im się zaraz ludzie skończą i tyle z tego będzie XD
no to dla mnie jest to zmarnowany potencjał


@maku_21: Również tak uważam, jest to w pewien sposób jak najbardziej zmarnowany potencjał. Jak już wcześniej gdzieś wyżej miałem okazję napisać, dla mnie one robią to samo co normalnie tyle, że w 2 osoby.