Wpis z mikrobloga

#samsung korzystał ktoś z tego programu odkup? Cena zmienia się o 300zł zamiast oferowanych 500zł, gdzie jest haczyk? Bo mam taki stary telefon ale no, oczekiwałbym obniżki o 500zł. Jak to działa?
  • 4
  • Odpowiedz
@szmichal: Ja korzystałem i polecam. W listopadzie za S21 dostałem 766 zł + 500 zł od razu zniżki przy zakupie S23. Według mnie jest to spoko wycena, ponieważ wychodzi finalnie, że otrzymujesz 1266 zł za S21 i masz z głowy januszy na OLX, z którymi musiałbyś się użerać przy sprzedaży osbiście starego telefonu. Dodatkowo na czacie samsunga możesz wysępić kolejne 200 zł jak odeślesz im byle jaki telefon (nawet cegła niedziałająca)
  • Odpowiedz
  • 0
@dawid110d: ludzie piszą, że nie trzeba nic wysyłać. Mam Huawei P9 działający (odpaliłem i sam w szoku jestem jaki to niezły telefon) ale nie łapie się do programu. Powiesz coś więcej o tej "cegle"? Bo mogę im to wysłać chociażby za te 500zl, ale ani imei nie przechodzi ani nie można P9 wybrać xD z kolei w niemieckim sklepie możesz wysłać cokolwiek i dostajesz 250 EUR zniżki ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@szmichal Ty chyba mylisz program odkupu od programu, w którym wysyłasz telefon do utylizacji. Przy tym drugim to na czacie konsultantowi podajesz jedynie markę oraz ile mniej więcej lat ma telefon i to wszystko.
  • Odpowiedz