Wpis z mikrobloga

Jak wy sobie wyobrażacie koniec wojny na Ukrainie? Rosja wg was podkuli ogon i wycofa się bez żadnych negocjacji z Ukrainy a Putin zostanie przegranym w oczach całego świata? xD Putin wykorzysta wszystkich swoich milionów Rosjan do wojny. A jeśli by jakimś cudem ich zabrakło to na koniec walnie atomówkę. Ten człowiek nie umie przegrywać i zrobi wszystko, żeby przynajmniej wygranego nie było.
#wojna #ukraina #rosja
  • 78
  • Odpowiedz
  • 153
A jeśli by jakimś cudem ich zabrakło to na koniec walnie atomówkę.


@Grooveer: O, dawno nie było trzęsienia się i bania się na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grooveer: Myślę, że Putin i elita rosyjska traktują już te wojnę ambicjonalnie i pójdą do końca po trupach własnego narodu. Nie wiem czy to im wystarczy na pokonanie Ukrainy, ale myślę, że raczej nie dopuszczą by ta wstąpiła do NATO.
  • Odpowiedz
Ten człowiek nie umie przegrywać i zrobi wszystko, żeby przynajmniej wygranego nie było.


@Grooveer: Błąd, najważniejsze dla niego zachować władzę, a ta uzależniona jest od aparatu terroru i pasożytowania na własnym narodzie – bez Ukrainy to nadal możliwe.
  • Odpowiedz
Jak wy sobie wyobrażacie koniec wojny na Ukrainie?


@Grooveer: wojna domowa w FR.

a Putin zostanie przegranym w oczach całego świata?

Ten człowiek nie umie przegrywać i zrobi wszystko, żeby przynajmniej wygranego nie było.


@Grooveer: i dlatego Putin będzie miał wypadek. Lub go wyjmą z lodówki :-)
  • Odpowiedz
@Grooveer: no to jest nasze radosne gdybanie na poziomie "nie będzie wojny w Europie XXI wieku". A potem się znajduje ktoś, kto pokazuje, że można inaczej.

W FR są dziesiątki tysięcy wpływowych ludzi, którzy zdecydowanie wolą kontynuować swoje pasożytowanie w skarłowaciałej rosji, niż ryzykować swoją pozycję w nowej rzeczywistości podważającej ich status quo. To na nich stoi ten reżim.

Wmówili tym swoim zastraszonym ułomkom nazistów na Ukrainie, to wmówią im zwycięstwo
  • Odpowiedz