Wpis z mikrobloga

Widzę na X, że coraz więcej osób nawet mocno apolitycznych jest zaniepokojonych tym co się aktualnie dzieje w kraju. Bajeczką o sprzątaniu katastrofy po PISie w nieskończoność grać nie można.

Osobiście nie jestem specjalnie zdziwiony, czego można oczekiwać po kolesiu który na zachodzie nazywany jest zastępcą Merkel. Wykop też kiedyś się otrząśnie jak zauważy że nie tylko Matecki sceptycznie ocenia aktualne decyzje rządu.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #takaprawda #4konserwy #sejm #atom #cpk #polityka
Ktoretojuz_konto - Widzę na X, że coraz więcej osób nawet mocno apolitycznych jest za...

źródło: IMG_6447

Pobierz
  • 49
wy macie jakieś dyżury czy automaty to wysyłają? Przecież wpis dodałem 30 sekund temu, nie zdążyłeś go nawet przeczytać


@Ktore_to_juz_konto: Przeczytałeś ze zrozumieniem to co komentujesz? Wiesz, że jak coś jest "przekazem dnia" to jest już wałkowane? Co więcej, aby stwierdzić, że coś jest przekazem dnia to trzeba się z tym spotkać już tego dnia.
Więc dodaj dwa do dwóch. Na pierwszy rzut oka widać, o co chodzi. Więc nie trzeba
pisowski przekaz dnia, nic specjalnego


@borsuk321: czyli wolisz zrujnować kraj, byleby PiS przegral?

Przecież to szaleństwo?

Może po prostu wyjedź z Polski?
Po co od razu ją chcesz zniszczyć?
Szczujnie im zabrali to zostały szurskie teorie na twitterze. Ciężkie czasy ich czekają.


@borsuk321: Przecież nawet w wiadomościach mówią o wstrzymaniu CPK i atomu, więc jakie urijenia?
wy macie jakieś dyżury czy automaty to wysyłają? Przecież wpis dodałem 30 sekund temu, nie zdążyłeś go nawet przeczytać


@Ktore_to_juz_konto: a dokładniej minutę i 7 sekund temu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
(ciekawe jak to sprawdziłem)