Wpis z mikrobloga

zapraszam do dyskusji wszystkich którzy w ostatnim czasie kupowali #laptopy #laptop szukam modeli z końcówki 2023 początkiem 2024 z ciekawymi konfiguracjami do 5000 zł warunki do spełnienia brak systemu, standard pamięci: ddr5, minimum 4050 rtx. #komputery #informatyka #rtx #programista15k #idk #pdk #sprzetkomputerowy
120DniSodomy - zapraszam do dyskusji wszystkich którzy w ostatnim czasie kupowali #la...

źródło: obraz_2024-01-18_141644493

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@120_Dni_Sodomy jakiś czas temu odleciałem wszystkie stronki bo sam szukam czegoś takiego w tych pieniądzach ale jedyne co było godne uwagi to Acer Nitro .
Poszedłem zobaczyć jak on wygląda na żywo . Jakość wykonania oceniam na mierna. Są też dostępne laptopy o takiej konfiguracji Gigabyte ale szukałem czegoś o tej firmie i na necie i wśród znajomych nikt nie umiał mi odpowiedź czy są dobra czy nie.
Podpinam się bo
  • Odpowiedz
zamierzam sobie niedługo sprawić nowego i tylko z serii Lenovo Legion, najlepsze lapki zaraz po Thinkpadach


@DROP_TABLE_Usernames: mowa o tych lapkach, które są wydajne tylko przez 3 minuty, bo później obcina im taktowanie przez przegrzanie?
  • Odpowiedz
@multidzwonek: słyszałem ze nitro ma problem z przegrzewaniem się i jakość materiału właśnie jest kiepska z tego co widziałem gigabyte ma całkiem spoko konfiguracje ale mocno plastik - ale to jest tak naprawdę clevo bo gigabyte od nich kupuje części jeszcze w to wchodzi (dreammachine, hyperbook)
  • Odpowiedz
@rukh: śledzę peppera i tam kupiłem swoje dwa ostatnie laptopy ale zastanawiało mnie czy ktoś ma jakieś inne zdanie na temat innych marek nie tylko lenovo legion czy jest w stanie podzielić się swoimi doświadczeniami innych producentów. :d
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy TGP ma sens jak jest utrzymywane, w Omenach możesz mieć gdzieś 115W zamiast 130 czy 140W ale to będzie trzymane pod 100% obciążenia bez żadnego problemu. No ale jak tegiepe musi być to idź w Legiony jak każdy radzi
  • Odpowiedz