Wpis z mikrobloga

@Stan_Przedzawalowy: to jest to samo. Czy wstrzykniesz, czy weźmiesz pigułkę, efekt jest ten sam - byle ta sama substancja. Mam bongo 0.7 metra, ale po co mam się nim zabić, skoro po takim okresie zniszczyła mnie lufa?
bredzisz nadal i nie rozumiesz podstawowej różnicy pomiędzy spalaniem a wapowaniem.


@Stan_Przedzawalowy: substancja i tak jest we krwi, więc co to za różnica? Możesz też zjeść ciasteczka, to bez różnicy.
dla mnie diametralna bo i menel pije alko i ja, ale różnimy się wszystkim.


@Stan_Przedzawalowy: tym się różni, że menel pije wszystko i bez umiaru, za to człowiek rozumny wie co wypić i zna umiar. Masz rację, jałowa dyskusja :)
@Grann: temperaturę elegancko ustawiasz pokrętłem co 10 stopni, bardzo wygodny system, jeśli chodzi o poziom zużycia baterii to jest dioda, która w zależności od koloru wskazuje ile jeszcze zostało (zielony > niebieski > różowy > czerwony). Serio z praktycznego punktu widzenia ten wyświetlacz nie jest do niczego potrzebny jeśli chodzi o komfort użytkowania. Nawet jeśli przyjmiemy, że to rzeczywiście minus, to plusów jest znacznie więcej xD trochę już tych wapków przerobiłem