Wpis z mikrobloga

@LenoV12: psychoze to masz ty na punkcie tucznika, 90% wpisow na tagu o nim to twoje, od wielu miesiecy, komentujesz wszystko, wszyscy na tagu pisza ze to niby tag raszei a ty kilkanascie razy dziennie od miesiecy komentujesz tucznika, to dopiero jest psychoza! juz ci wykopki kazali jedno konto usunac, to z drugiego (multikonta) lenoV piszesz te same wysrywa, zrozum ze nikogo twoje codzienne rzygi na jego temat nie obchodzą, i
  • Odpowiedz
  • 0
@notakk:
Mam psychozę i jestem patolem! Zaraz zamieszkam na Raszei xd
Musisz odróżniać bekę od psychozy jo?!
Gdzie byłeś wczoraj,jak wiele wpisów tucznikowych wlatywało i nie tylko ode mnie!
Pokaż gdzie tam wczoraj walczyłeś przy tucznikowych wysrywach.

"juz ci wykopki kazali jedno konto usunac, to z drugiego (multikonta) lenoV piszesz te same wysrywa"
Jeśli tak było,to na pewno bym nie zakładał nowego konta podobnego do poprzedniego! Jo
Dziękuję Ślicznie,jak coś to
  • Odpowiedz
@LenoV12: ale ty nie masz beki tylko psychoze, reszte poza pierwsza fraza pierwszego zdania nie chcialo mi sie juz czytac, bo nie wyczytam tam nic innego niz od wielu miesiecy halucynacji i psychozy
  • Odpowiedz
@LenoV12: nie nowe tylko multi, juz usunales jedno bo ci kazdy cisnal jaka masz psychoze manie i obsesje, usunals i te same wysrywy piszesz na tym koncie, multikoncie, potwarzam nie nowym, przypomniasz takiego mariusza, a moze to ty mariusz? 24h na dobe na wykopie, renta, psychiatryk i te sprawy? wez wyjdz na trawe a nie masz obsesje i piszesz ze ktos ma obsesje, nara z fartem, ogar
  • Odpowiedz
@Hubolinni77: a i yebac papa smerfa wykorzystujacego bezdomnych, ktorych doprowadzil juz do smierci 4 osob przez notoryczne wlewanie w nich alkocholu 24 na dobe, i zarabiajac na nich 60k miesieczie z donejtow, dobrze ze prokuratura go usadzila, miala za co, pomodl sie np za Staska, ktorego zabral twoj papa smerf
  • Odpowiedz
  • 0
@notakk:
A powinieneś przeczytać,to byś chociaż wyszedł z jednego błędnego twierdzenia o jakimś lenoV
Poza tym nigdzie nie jest napisane,że ty musisz przeczytać ten wpis walczaku.
Teraz grzej na główną,bo przed chwilą wleciał wpis całkowicie nie związany z robalami! Dawaj
LenoV12 - @notakk: 
A powinieneś przeczytać,to byś chociaż wyszedł z jednego błędnego...

źródło: IMG_20240118_121829

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@notakk:
Słuchaj CSI ! Jeśli ktoś by mi cisnął na konto lenoV i kazał je usunąć,to nowego bym nie zakładał o podobnej nazwie xd bystra głowo
Czarna lista i zrób to samo!
  • Odpowiedz
@Hubolinni77: co ty porownujesz? magical zarabial na siebi gohe i jacka, nieroba pijaka, co widac teraz doskonale, gdyby nie strimy to by jaca i goha gowno zarli i od 10 lat nie mieli gdzie mieszkac, tam wszyscy zarabiali na siebie, natomiast magical pil z czlonakmi rodziny a nie bral meneli bezdomnych i kupowal ich alko za 30 zl dziennie gdzie 2 tys dziennie zgarnial dla siebie, nagical tez nikogo nie uchlal
  • Odpowiedz
@LenoV12: znowu to samo, nacpany jak zwykle, 24 na dobe na wykopie i psychoza, powiem raz jeszcze i ostatni, nikt ci nie kazal zakladac konta lenovo, miales je oba rowoczesnie, oba z ktorych sie wysprzegliles, bo za pewne masz jeszcze 15, ale miales rownoczesnie lenov i to drugie co wykop cie pogonil bys usunal i usunales, nie pal glupa bo na nic ci to, a najlepszy dowod to wlasnie to, ze
  • Odpowiedz
  • 0
@notakk:
TŁUMACZE CI!!!! JA TU NIGDY NIE MIAŁEM ŻADNEGO KONTA!!!
KONTO ZAŁOŻYŁEM TU ZARAZ PO TYM,JAK POZBYLI SIĘ GARBATEGO Z U2!!!
BO BYŁEM CIEKAW CO DALEJ Z JACĄ!!!
  • Odpowiedz