Wpis z mikrobloga

Mam ok. 14 stopni w pokoju przez noc, myślicie że to mało czy dużo?
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p---------e o szopenie żeby grzyb był na ścianie potrzebne jest wilgotne powietrze, jak nie ma wilgotnego powietrza to grzyba nie będzie i tyle. A grzyby najlepiej rosną w temperaturze 20-30 stopni. ja sam mam w pokoju w nocy 15-17 stopni i żadnych grzybów nie mam, a mieszkam w kostce prlowskiej która jest nieocieplona.


@zeszyt-w-kratke: No ale przecież mówię że za mało wiemy - bo jeśli jest 14 stopni przy otwartym/nieszczelnym
  • Odpowiedz
@fredikamionkagminaburzenin: K---a, nie upośledzony, a po prostu jestem kolesiem, który ma wadę serca, jest prawie całkowicie głuchy, a do tego jestem po dwóch udarach oraz zawale. Gdybym był upośledzony, to nie zajmowałbym się promowaniem mało znanego kina ;)
  • Odpowiedz
@onepnch: jest w pyte, mi ostatnio drzwi i okno zamarzło :) ale ja uwielbiam spać jak jest zimno, raz się obudziłem to nie mogłem drzwi otworzyć bo przymarzły do futryny :D Miras, wiosna przyjdzie i od razu odżyjemy
  • Odpowiedz
@fredikamionkagminaburzenin: K---a, nie upośledzony, a po prostu jestem kolesiem, który ma wadę serca, jest prawie całkowicie głuchy, a do tego jestem po dwóch udarach oraz zawale. Gdybym był upośledzony, to nie zajmowałbym się promowaniem mało znanego kina ;)


@hacerking: jak to jest, że w tych historiach zawsze zapominasz dodać, że udarów i zawałów dorobiłes się, bo przestałeś brać leki przeciwzakrzepowe bo wolałes cpać xD a to rzuca nowe
skarpetyodyna - > @fredikamionkagminaburzenin: K---a, nie upośledzony, a po prostu je...

źródło: hacerking

Pobierz
  • Odpowiedz
@gmekowsky: Mam z jakieś 20m, a jeśli chodzi o ogrzewanie, to na dole jest CO, a mój pokój jest ogrzewany grzejnikiem żeliwnym.
Ogólnie, to rodzicielka ma w mieszkaniu plastikowe okna, a ja mieszkam na strychu, w którym każda ze ścian jest nieogrzewana.
  • Odpowiedz
@hacerking: zamontowałbym webasto (koszt nowego u chinczyka 400-500 zł) i za 10-15 zł dziennie będziesz miał powyżej 20 nawet jak co nie będzie grzać. Widziałem taki patent na grupie webasto gdzie typ mieszka w kamienic i tak sobie grzeje pokój.
  • Odpowiedz
webasto


@gmekowsky: Takie rzeczy i w takiej cenie, to są po za moim zasięgiem, lecz na szczęście w najbliższym czasie nie zapowiada się na ochłodzenie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@onepnch: @hacerking: Ja na przykład mieszkam w wąskiej kamienicy, mam strop na 5m, nade mną nikt nie mieszka, a pode mną grzeją się alkoholem. Więcej niż 20stopni powyżej tego co na dworze po prostu nie wyciągnę. Kup se tylko termometr elektroniczny z badanie wilgoci żeby kontrolować.
  • Odpowiedz