Wpis z mikrobloga

Załóżmy, że są dwie kobiety. Obie co najmniej 6/10, tylko że jedna ma 30+ lat, ale wygląda na 20 (dba o siebie, ma baby face i brak zmarszczek), druga ma 20+ ale wygląda na 30-40 (już ma zmarszczki np po tanich kosmetykach, trochę ulana z twarzy, cienie pod oczami, obwisły cyc).

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #ankieta #pytanie #seks #blackpill

Którą wybierzesz?

  • Starszą wyglądającą na młodszą 83.7% (170)
  • Młodszą wyglądającą na starszą 16.3% (33)

Oddanych głosów: 203

  • 15
@AlienFromWenus: 6/10 to ponad przeciętna uroda bez wspomagaczy jak makijaż.
Prawda jest taka, że sytuację, którą Ty opisałaś nie jest możliwa- kobieta powyżej 30tki zawsze będzie mieć już jakieś rozstępy i na twarzy można znaleźć znak czasu.
Z drugiej strony wiem, że zdarzają się 19tolatki z rozstępami i cycem bez jędrności- tylko opadła skóra- no ale wtedy taka dziewczyna jest maks 4/10, a jak jeszcze stara na twarzy to 2-3/10. ¯\(ツ)/¯
@typowyWykopekMizogin: uj mnie obchodzą inne różowe, ja się wypowiadam zgodnie z moim sumieniem a moje sumienie uważa że jesteś płytki bo patrzysz na liczbę, konkretną cyfrę, która w naturze nie występuje. Nie rozumiem jak można być tak skonkretyzowanym na konkretne dane liczbowe, wy faceci jesteście jacyś dziwni.