Wpis z mikrobloga

Mam laptopa który od nowości chodzi jak gówno. Ma ok 5 lat i od początku był non stop zamulony. Czasami po wykonaniu wszystkich aktualizacji chodził prawie normalnie. Laptop chodzi na zwykłym dysku nie SSD. I tu mam pytanie: Wyskoczyła mi opcja aktualizacji do W11. Laptop ze zwykłym dyskiem pociągnie ten system? Komputer i tak idzie zaraz na sprzedaż i nie wiem czy nie zrobie przyszłemu nabywcy niedźwiedziej przysługi instalujac W11.
#komputery #it #informatyka
  • 10
Mam laptopa który od nowości chodzi jak gówno.


@sprite: wystarczyło napisać "Mam laptopa", nie ma sensu się powtarzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Laptop chodzi na zwykłym dysku nie SSD.


@sprite: ( _) Przecież to jak jazda autem z kwadratowymi kołami: niby można ale no jednak lepiej nie xD

Laptop ze zwykłym dyskiem pociągnie ten system?


@sprite: Laptop ze zwykłym dyskiem to i
@sprite: Wystarczy SSD i pociągnie windows11, ale nie polecam windowsa11 chyba że lubisz topić się w cukierkowym wyglądzie i mieć pasek na środku wiem, że się da to zmienić i może być po lewej ale windows 11 to praktycznie to samo co windows 10 tylko gui zmienione
@frutson: Jak widać niezbyt standard od 10 lat albo mi wcisnęli stary szmelc :p
@vulcanitu Komp żony. Jej posag przedślubny ;) Przez to że chodził jak gówno korzysta do dziś z mojego PC :) Ja już z 10 lat tylko PC. Może moje błędne myślenie wynika z tego że mój laptop na studiach śmigał normalnie na zwykłym dysku :p No ale to był W7 bodajże. @L3gion j.w. dla kolegi odpisałem