Wpis z mikrobloga

M-------a, podobnie zresztą jak a-----l, zniekształca obraz, który widzimy, pogorszeniu ulega też jego ostrość. Gorsza jest również orientacja w przestrzeni, szybkość reakcji oraz koordynacja psychoruchowa. Człowiek pod działaniem tego środka ma opóźniony czas reakcji, dotykają go zaburzenia koncentracji. N------k ten wywołuje też apatię, euforię lub zobojętnienie w efekcie czego kierowca łatwo i szybko podejmuje niebezpieczne decyzje. W skrajnych przypadkach może prowadzić do niewydolności krążeniowo-oddechowej. Kierowca pod wpływem marihuany ma również nieadekwatną do rzeczywistości pewność siebie, powiązaną z ograniczoną zdolnością do prawidłowej oceny ryzyka na drodze, a to prosta droga do tragedii.


Dla wszystkich trawkogimbusów, którzy uważają, że jeżdżenie po trawie jest cool i tak bardzo wow. Zwłaszcza dla @BySpeedy który się do tego przyznaje i nawet wrzuca zdjęcia jak prowadzi i pali B|

#wykopjointclub #wykopdebilclub #wykopheheluzakiclub

m.....o - > M-------a, podobnie zresztą jak a-----l, zniekształca obraz, który widzim...

źródło: comment_JG0mphVE3UdtirC1AGT8Ckz1Ka0Rbwjg.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateuszo: chcesz to mozemy sie spotkac i zrobic testy jak wyglada jezdzenie na spaleniu. Ja takie robilem (na torze) i wyniki byly jednoznaczne. Nawet po zrobieniu z auta hasz komory i spaleniu ~~5g nie spadal znaczaco zaden z badanych czynnikow - koordynacja (jazda i rozwiazywanie zagadek/krecenie blanta/rozmowa/rymowanie), postrzeganie (sprawdzilismy ile m od ukrytej przeszkody zostanie ona zauwazona), czas reakcji (mialem zahamowac awaryjnie jak dostane sygnal na cb w losowym momencie.
  • Odpowiedz
@inS:

Z tymi naukowcami i ich opinią na temat jazdy pod wpływem koksu to była ironia, ale czego sie po tobie spodziewać?


A czego się po Tobie spodziewac? Skąd mialem wiedziec ze to byla
  • Odpowiedz
@mateuszo: Popieram, sam im tam odpisałem i nawet stworzyłem oddzielny wpis a tego gimba bslawek zniszczyłem arugmetnami ale oczywiście zgłosili i moderator usunął.

Btw. Wyobraź sobie, @bslawek uwaza s-x za uzywke czyli produkt spozywczy - to chyba najlepiej oddaje jego gimb skale
  • Odpowiedz
@mateuszo: Skąd miałeś wiedzieć, że ironicznie odnosze się do nieistniejących badań naukowych nt. wpływu koksu na kierowcow? :-D Może dlatego, że sam pisałeś w co drugim poście o tajemniczych badaniach, a nie poparleś tego absolutnie niczym. Drugie pytanie, można to wywnioskować z tego co piszesz. Spoko, masz prawo mieć swoją opinie, ale posiadanie własnego zdania, a obrażanie i bóldupienie na mirko, podkreśląjąc sposobem pisania, że twoja racja jest jedyną słuszną
  • Odpowiedz
@BySpeedy: Piszę tu, bo zrobiłeś wpis w którym odwracasz kota ogonem, prowokujesz mnie do dyskusji i... Wrzucasz mnie na czarną, gdzie nie mogę się bronic. Odpisze krotko: tu nie chodzi o czyjes upodobania, tak jak wspomniales z wypominaniem komus ze ma f----z stop czy cos, tylko że łamiesz prawo. Czaisz? Jeszcze chwalisz się tym w internecie i każesz innym "dorosnąc'. Do czego? Do łamania prawa i chwaleniem się tym?

Nigdzie
  • Odpowiedz
Na każdego działa inaczej, szczególnie na gały.

Ja np jestem dalekowidzem i mi tak ryje wzrok że widze wyraźniej na daleką odległośc, jak sie spale w chooj to wogole musze oddalić coś o paredziesiąt centymetrow zeby wogole coś zobaczyć.
  • Odpowiedz
@imyodda: czy to oznacza, ze kierowcy niewyspani, diabetycy o niskim poziomie cukru lub ludzie, którzy niedawno zjedli jakos duzy posilek tez maja miec calkowity zakaz prowadzenia pojazdow? Wg w miare rozsadku, mozna by nie traktowac ludzi jak bydlo i podniesc limity alko, z trawa to juz ciezko bo nie da sie ocenic w jakich ilosciach i kiedy zostala spozyta. Dobra wg mnie byla by prosta aplikacja mierzaca czas reakcji, ktorej
  • Odpowiedz
hurr durr jestem taki ogarniety palacz marihuanen, nie przeszkadza mi w niczym hurr durr jestem czlowiek sukcesu na dowod popisze sie mentalnoscia rasta-seby z gimbazy i wrzuce zdjecie jak pale blanta prowadzac samochod xD

... :)
  • Odpowiedz
  • 0
@mateuszo: za czasów liceum prowadziłem może 3 razy auto spalony (nie odrazu, po jakimś czasie od zapalenia, ale w trakcie działania fazy). Pierwszy raz jechałem strasznie wolno, na ograniczeniu do 40 koledzy za mną co jechali twierdzili, że jechałem jeszcze wolniej. Widziałem, że jadę wolno, ale nie sądziłem, że aż tak. Drugi raz który pamiętam to moment jak odwoziłem ekipę. Tak głośno gadali, że krzyknąłem na nich żeby się zamknęli,
  • Odpowiedz
@inS:

RESULTS:


The results showed that caffeinated coffee significantly reduced SDLP as compared to decaffeinated coffee, both in the first (p00.024) and second hour (p00.019) after the break. Similarly, the standard deviation of speed (p0 0.024; p00.001), mental effort (p00.003; p00.023), and subjective sleepiness (p00.001; p00.002) were reduced in both the first and second hour after consuming caffeinated coffee. Subjective driving quality was significantly improved in the first hour after
  • Odpowiedz
@inS: kawa działa pozytywnie na zdolność prowadzenia auta. Trawa działa podobnie jak niektóre leki na których masz napis "zaburza zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych". Równie mądre jest palenie i wsiadanie za kółko jak branie tamtych leków i prowadzenie auta.
  • Odpowiedz