Wpis z mikrobloga

lepiej by posłuchali pink floyd albo led zeppelin


@mam_spanko: a co jeśli jako nastolatek słuchałem Pink Floyd i Led Zeppelin i część ich kawałków mi się podobała? (część bo niektóre nudne buły do dziś mi nie siadają)
@mam_spanko wychowywałem się na klasyce, równocześnie słuchając 4fun tego i tak samo w dzisiejszych czasach do zabawy mogę posłuchać Kizo, Malika czy innego ścierwa. Na wszystko jest czas i pora, tylko chyba bardziej chodzi o docenienie kunszu prawdziwych artystów i nie branie na poważnie utworów, bo piosenkami ciężko to nazwać typu Disney, Taxi, itp.
@mam_spanko: ja w wieku 13-14 lat słuchałem linkin park, potem soadu i comy, krótko później poznałem floydów i zakochałem się bez reszty i nasz romans trwa do dziś. Oczywiście sporo innej muzyki zacząłem słuchać w międzyczasie (trochę się bardziej przekonałem do elektroniki, klimaty depeche mode czy Archive'a) ale PF zawsze najbardziej w moim serduszku
tak samo w dzisiejszych czasach do zabawy mogę posłuchać Kizo, Malika czy innego ścierwa.


@isthatyouorme: co to jest to słuchanie do zabawy? :D gdy jesteśmy sami i inni nie słyszą co słuchamy? :D
a w towarzystwie to już nie wypada słuchać niczego innego niż Top100 radiowej trójki? ;)