Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #mirkokoksy Kurła, ćwicze i ćwicze, ponad półroku już z trenerem personalnym, z nim cięzki trening raz w tygodniu, ja potem robie dwa w tygodniu, jakies kardio, jedzenie jest, białko jest... testosteron? #!$%@? 10,6 gdzie norma to 9.9-34.0, jakas masakra, ide podpytac lekarki zeby co dała? co o tym myślicie? bo nie zauwazylem zeby mi coś rosło, troche siły jest wiecej progras na cieżarach, ale wzrokowo jest to samo. Da jakieś zastrzyki czy w tabletkach?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZawzietyRobaczek: obwody mierzysz? Siła rośnie liniowo? Masz jakiś wykres? Na początku powinna zapierniczać liniowo. Ile w przysiadzie, ile w martwym, ile na ławce? Sprawdzasz czasem swoje maxy? Ogólnie na siłowni nie ma czegoś takiego jak lekki trening, lekkie to jest cardio, a siłowo ładuję większość serii do upadku, zazwyczaj w technice ale czasem mięśniowego, na biceps np zawsze ładuję do upadku mięśniowego.
  • Odpowiedz
@Czekolatka: @Bumelante @Loginconajmniej4znaki @Saprofit @Magq @Milosz176 @wyszopek129 @MrLovelock Jak powiedzialem trenerowi ile mam testosteronu to się za głowe złapał że taki niski. Mowi ze powinno sie przysuplementowac przy tak niskim stanie - zobacze co lekarz powie.. Siła i ciężary rosną, waga 73,5kg, wzrost 170cm, w martwym 115kg dwa razy to najwięcej na razie ile dałem rade, na klate 100kg raz - ale kiedyś
  • Odpowiedz