Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje że społeczeństwo bardzo powoli ale jednak zaczyna dostrzegać pewne absurdy bluepila i nieco przejmować narrację blackpill/redpill?

Oczywiście to nie jest tak że każdy zmienia narrację o 180° ale rozmawiając z normikami dostrzegłem że zaczynają zdawać sobie sprawę np. z "wygórowanych oczekiwań kobiet" oczywiście nie powiedzą wprost hipergamia powodująca że nawet otyłe 2/10 chcą Chada 10/10. Albo zaczynają zauważać, że nie którzy nigdy ze względu na wygląd czy wzrost nie będą mieli dziewczyn a inni dzięki wyglądowi/wzrostowi mają ich na pęczki. Oczywiście nie używają sformułowań przegryw czy Chad to zrozumiałe dla nich.

Zastanawiając się nad tym przemyślałem że nawet w internecie (Twitter/tiktok) bardziej przebija się podejście "po prostu zadbaj o siebie" zamiast "po prostu bądź miły" jak to było kilka lat temu. Oczywiście nie zdajac sobie sprawy że to geny definiują wygląd/wzrost więc to nic nie da. Ale wygląda na to że to że wygląd ma ogromne znaczenie zaczyna się przebijać do mainstreamu.

#redpill #bluepill #blackpill #przegryw #chad #tinder

Czy blackpill czyt. (Hipergamia kobiet/wpływ wyglądu na życie randkowe) przebija się do mainstreamu?

  • Tak przebija się coraz bardziej 67.7% (63)
  • Nie, zawsze była na takim poziomie o jakim piszesz 7.5% (7)
  • Nie, piszesz głupoty dalej jest tak samo 11.8% (11)
  • Nie wiem / chce zobaczyć odpowiedzi 12.9% (12)

Oddanych głosów: 93

  • 26
@Niluseq: ja tu widzę jeden problem, który zaobserwowałem osobiście. To, że blackpill/redpill się przebija do mainstreamu nie ma znaczenia, bo norniki nawet zgadzając się z tymi przekazami i tak robią swoje i postępują jak bluepillowe spermiarze. Innymi słowy, blackpill dopóki cipy nie ma w zasięgu wzroku. Później to już #!$%@?ć blackpill, godność za okno i pora spermic.
Czy tylko mi się wydaje że społeczeństwo bardzo powoli ale jednak zaczyna dostrzegać pewne absurdy bluepila i nieco przejmować narrację blackpill/redpill?


@Niluseq: Widać to na facebooku czy nawet rozmawiając z normikami a zwłaszcza z gen Z.

Dzieje się to co przepowiadali akceleratryści a mianowicie, że te pogorszenie nie będzie stałe a będzie działo się wykładniczo.

I o ile kiedyś można było zaprzeczać blackpillowi czy redpillowi to teraz kobiety same przez swoje
Innymi słowy, blackpill dopóki cipy nie ma w zasięgu wzroku.


@polski_chinczyk_kek: Oczywiście, normka nie interesują rzeczy które nie są jego problem, tylko sprawa jest taka, że coraz mniej "cip" jest w zasięgu wzroku. Gdyby normik nie miał problemów by umawiać się na randki i bzykać to dalej miałbyś narrację jak z 2015 roku że redpill/blackpill to ideologia dla nieudaczników.
  • 2
@sildenafide: zgadzam się jeśli wpadłeś na tag bez powodu to go daj na czarną listę. Żeby uwierzyć w blackpila trzeba go samemu doświadczyć zobaczyć jak w liceum wszystkie łaski lecą na tego jednego nawet te 2/10, jak wszystkie łaski mają starszych facetów z samochodami i garda rówieśnikami. Gdy tego doświadczysz zaczniesz sam w głowie przerywać matrixa o nazwie bluepill i wtedy wejdziesz na tag dowiadując się reszty prawd które zostały ukryte.
też zastanowiłem się nad przyczyną są dwie opcje albo hipergamia idzie za daleko i nawet bycie normikiem nie wystarczy (co może byc przyczyną tylu normikow na tagu) albo to blackpilowcy rosną w siłę zasięgami (w co osobiście wątpię skłaniam się do 1 opcji)


@Niluseq: Polecam poczytać raport Morgana o SHEconomy który co prawda dotyczy USA, ale amerykańskie problemy to nasze przyszłe problemy. Z raportu wynika, że generalnie bodajże PONAD 50% kobiet
  • 0
@sildenafide: Nie chodzi o to że kobiety wolą lepszego, nie jestem z tych którzy mówią że kobiety źle bo mnie nie wybrały. chodzi między innymi o hipergamie czyli zjawisko gdzie każda chce tego najlepszego. Jeśli jesteś 6 lub mniej /10 wiesz że nie masz na co liczyć gdy zarywasz do tej 9,10/10 natomiast tutaj nawet najbrzydsze kobiety wolą być same niż nie mieć tego 10/10. Chodzi o to że w takiej
  • 0
@sildenafide: Chad 10/10 nie istnieje to tylko skrót myślowy który ma na celu powiedzieć że chodzi o osobę atrakcyjna. W praktyce :(oczywiście są różne poziomy skali że tak powiem po za tym nawet ta skala nie jest dobra bo nie jest to takie zero jedynkowe ale chcę zobrazować co kryje się pod 10/10 czy 7/10)

10/10 nie istnieje

9/10 idealna cera, widoczne kości szczęki, "Hunter eyes", 180cm+, i dobry status socjo-ekonomiczny,