Wpis z mikrobloga

Całkiem ciekawy wywiad z byłą szefową kampanii prezydenckiej Dudy:
- Prezydent jest absolutnie sterowalny i nie ma własnych refleksji
- Duda ma fatalnych doradców, eksperci się od niego odwrócili, zostali ludzie niekompetentni
- Agata Duda nie zgadza się z prezydentem w większości spraw, ale w imię jedności zawsze milcząco przy nim stoi (przeciwieństwo na przykład Marii Kaczyńskiej, która otwarcie stawała po stronie praw kobiet)
- Duda w świecie prawniczym jest memem (tu myślę, że nie tylko w świecie prawniczym)

#polityka #bekazpisu #sejm #prezydent #duda
Amatorro - Całkiem ciekawy wywiad z byłą szefową kampanii prezydenckiej Dudy:
- Prezy...
  • 15
  • 14
@vorio: Też mnie to rozwala. Bezsens jakich mało. Tym bardziej że wracają na to samo miejsce z którego wyjechali. XD
Może stoją za tym jakieś psychologiczne przesłanki, że gość się bardziej swobodnie czuje w takiej nie do końca formalnej sytuacji. To mój jedyny pomysł. (kiedyś robili product placement Starbucksa bo z tyłu na środku zawsze stał kubek, ale teraz jak widzę kubek już jest bez logo)
wywiad ciekawy, tylko po #!$%@? oni tylko tym autem jeżdża, jeez, hałas z niego słychać tylko, prowadzący nieskupiony, czy to jakaś forma oszczędności za studio?


@vorio: @Amatorro: to jest skrajnie idiotyczna i bezrefleksyjna kalka ze Stanów. Tam ten format powstał, bo poważnych ludzi ciężko złapać na wywiad, bo nie mają czasu. Za to powszechne są tam długie dojazdy do pracy samochodami. Więc wpadli na taki sprytny plan, że będą w
to jest skrajnie idiotyczna i bezrefleksyjna kalka ze Stanów. Tam ten format powstał, bo poważnych ludzi ciężko złapać na wywiad, bo nie mają czasu. Za to powszechne są tam długie dojazdy do pracy samochodami. Więc wpadli na taki sprytny plan, że będą w tym czasie nagrywać wywiady.


Ktoś u nas stwierdził, że to prestiżowe i chcą być jak CNN no i masz. Taki kult cargo. xD


@BennyLava: przeciez to okazja, na
Agata Duda nie zgadza się z prezydentem w większości spraw


@Amatorro: nieprawda, wcale tak nie powiedziała. Mówiła, że możliwe, że ma inne poglądy i w kwestii kobiet może mieć inne zdanie, ale nie ma nic konkretnego