Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem

Jak coś jecie to nie czytajcie tego bo obrzydliwe będzie.

Ser raclette kupiłem i on śmierdzi. Data do spożycia 14.02.2024

7.99zł za 100g

Jakaś francuska firma

Mircy pytanie
On tak ma śmierdzieć?
Kiedyś jak się uderzyłem w paznokcia na stopie i go połamałem to się od spodem taka gulka z ropy zrobiła i jak ta ropa pękła to tak śmierdziała jak ten ser żółty.
Chyba to jest też zapach padliny ale nie wiem jak padlina pachnie. Aż mi się słabo zrobiło jak go powachalem xD

Ser będzie roztopiony przed spozyciem.
jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69 - #gotujzwykopem 

Jak coś jecie to nie czytajcie tego bo obrz...

źródło: temp_file2220711016888996849

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@xyz_xyz
Powiem ci czy ono jest do tego seta dedykowane to nie wiem, ale ten ser mega dobrze smakuje upieczony na tym, testowałem jeszcze jakis tani cheddar i jest spoko ale zdecydowanie ten ser raclette wygrywa.
Pozatym bardzo dobre wychodzą krewetki, boczek w kostke, papryka, pieczarki.

Na górnej półce jest wyższa temperatura i szybka obróbka cieplan, dół do roztapiania sera i ogólnie powolnego pieczenia
  • Odpowiedz
@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69: We Francji każdy ma pochłaniacz zapachu w lodówce, bo jak otworzysz to kurde w drugiej części chałupy czuć jakby coś zdechło. Nie wiem czy to ser francuski, bo jestem wieśniakiem oraz biedakiem i mnie interesuje tylko czy kosztuje nie więcej niż 3 euro za kawałek średniej wielkości, ale z każdym serem zasada jest podobna.
  • Odpowiedz
@xyz_xyz
Ja jestem zadowolony z tego urządzenia. Zdecydowanie bym kupił drugi raz. jak zapraszasz gości czy impreza to się sprawdzi super.

Ja osobiście lubię sobie zarzucić film i w trakcie oglądania pichcić przekąski.

W moim jest tylko włącz/wylacz zero regulacji. Jedna grzałka po srodku. Górna tacka do grillowania warzyw, mięsa, dolne tacki raczej tylko na ser.
  • Odpowiedz