Wpis z mikrobloga

Ja to nie wiem nad czym się spuszczacie, jeśli chodzi o telefon Kasjo. Przecież on potraktował Baxtona totalnie pobłażliwie. Np. chłop pyta się grubasa, czemu nie miałby mu zbić piątki, więc chyba nie taki zły Bombelek dla niego jest. Zwyzywał go tylko od #!$%@?, ale już w kwestii Pandory wręcz go broni, mówiąc, że Wardęga #!$%@?, że Baxton jest pdfem, a tak naprawdę to Zwyrol jest tym złym i zniszczył ludziom życie, zrobił w #!$%@? i zmanipulował widownię. Twierdzi też, że to fajnie, że Baxtonowi już ludzie tę sprawę wyprostowali XDDDDD

To, za co należy cisnąć dziada z lasu, to że sprawy nie dociągnął, doradzał grubasowi i ogólnie prowadził po filmie Konopa narrację go wybielającą, z "niewrzucaniem do jednego worka ze Stuu", a teraz już zupełnie normalnie z nim gada. Kasjo zrobił Baxtonowi przysługę i ludzie teraz myślą, że Michałek jest ofiarą, a ten zły Wardęga mu wykręcił niesłusznie aferę. Dla was to chyba wystarczy, że ktoś krzyczy na Baxtona i Zwyrola, a CO wykrzykuje już nie ma znaczenia XDDD

#famemma
Petsyk - Ja to nie wiem nad czym się spuszczacie, jeśli chodzi o telefon Kasjo. Przec...
  • 16
Np. chłop pyta się grubasa, czemu nie miałby mu zbić piątki


@Petsyk: tu chyba chodziło o to, że jeśli baxton by mu powiedział żeby nie przybijaj z nim piątki to w sumie by się przyznał do pdf co nie? Z pdf kasjo by się nie witał. Cała wypowiedz kasjo ma narracje, ze gruby został pomówiony przez zwyrola, a jeden i drugi dalej ze sobą współpracują. i tak pojazd po grubasie jest
@hugoooo: Baxton nie musi się do niczego przyznawać, każdy zna jego upodobania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podawanie ręki pdfowi przez Kasjo jest dla mnie słabe i dziwię się, że wykopkom, największym hejterom grubasa, to nie przeszkadza
@selflessness: a dostał jakieś zarzuty? no nie dostał, więc pomówił. Po co szedł z kwitami do prokuratury i donosił? Dowodowo nie ma nic w tej sprawie na grubego. Zwykłe pomówienie. A tego skrina to można oceniać wedle uznania, jeden powie, ze to pdf, drugi, że to głupie pisanie do małolaty ¯\(ツ)/¯ Zwyczajnie wardęgą zrobił wszystkich w #!$%@?, ciągle gadał, ze to nie koniec ze będą jeszcze materiały, nakręcał, a nic z
@selflessness: A tak po za tym to dlaczego #!$%@?ście fagate za ukrywanie pdf, a zwyrola nie jebcie skoro rzekomo ma kwity od dziewczyn na grubego? Teraz boxdel lepszy od fagaty nagle? Przecież tez ukrywa PDF czy jednak nie? Dlatego ten tag wygląda jak wygląda, a sprawy są zamiatane pod dywan i nawet takie coś jak pandora jest zapominane.
@Petsyk: Słabe to jest #!$%@? fagaty za ukrywanie PDF, a siedzenie cicho w sprawie zwyrola który ma kwity od dziewczyn na niego, przecież on tez ukrywa PDF? To się zdecydujcie kogo #!$%@? i za co, ustalcie jakaś wspólną wersje żeby to tak głupio nie wyglądało.
@Petsyk: No jak widać nie ma na to paragrafu i co teraz? Każdy tego screena ocenia według własnej moralności. Ja jestem osobiście #!$%@? na zwyrola bo byłem przekonany, że ma coś więcej co pozwoli #!$%@?ć grubego, ale jak się okazało to sylwuś to zwykły farmazon lecący po trupach za kliknięciami nawet kosztem kolegów i za to powinien być #!$%@?. To nie wina grubasa, że zwyrol jest takim #!$%@? i nieudacznikiem. Niech
@hugoooo: ty jesteś upośledzony xD
Jak pomówił, jak pokazał screeny? Przecież nie powiedział, że "Bixdel zrobił to i tamto bez pokazywania dowodów". Prokuratura dostała pełny materiał, tylko kontekst tych materiałów nadadzą dziewczyny, do których Boxdel zdążył dotrzec przed publikacją.