Wpis z mikrobloga

❤️ 32. Finał WOŚP zagra w niedzielę, 28 stycznia 2024 roku! Gramy pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, a tegorocznym motto zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. W tym roku centrum Letniej Zadymy w Środku zimy znajdzie się w nowym miejscu — na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie!

❤️ Tegoroczny Finał dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

❤️ Planujemy kupić urządzania dla:

- diagnostyki obrazowej, m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne
- diagnostyki czynnościowej, m.in. polisomnografy i przenośne spirometry
- diagnostyki endoskopowej, m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy
- rehabilitacji — sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc
- torakochirgurgii, m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy

#wosp2024
fundacjawosp - ❤️ 32. Finał WOŚP zagra w niedzielę, 28 stycznia 2024 roku! Gramy pod ...

źródło: 02_ZM_FB_PL_32_FINAL_WOSP_TEMAT_DATA

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: Jurek, ja tu widzę błąd!
Cel zbiórki powinien by napisany małymi literami, zupełnie niewyróżniającymi się z tła!
Popraw to zanim ktoś posądzi Cię, że poprzednie były na polityczne zamówienie!
  • Odpowiedz
@Sandrinia: LoL nieźle odlecialaś xD mnie gówno obchodzi czy sprzęt został zakupiony przez WOŚP czy Caritas. Ma ratować życie i zdrowie każdego i tyle, tak więc daj sobie spokój z tymi farmazonami o odmawianiu leczenia bo nie wrzucił do puszki grosza xD
  • Odpowiedz
@olek12216: też się zgadzam co do gówna odnośnie tego bilbordu. Ale jak każdy człowiek czy organizacja popełnia się błędy. Ja przestanę wpłacać jak to się powtórzy.
  • Odpowiedz
@uuugg czyli wydają moje pieniądze zgodnie z celem bólu dupy pisiorstwa i konfederusji. tak trzymać panie Owsiak, uran kupimy później teraz rozkład jazdy znany
  • Odpowiedz
@Sandrinia gdy sprzęt jest już na terenie szpitala nie ma znaczenia czy ktoś lubi Owsika czy nie lubi. Mam w dupie czy trafił tam ze środków NFZ, od Owsika, jakiejś innej fundacji czy nawet przenieśli go menele ;*
  • Odpowiedz
@muchatse: to jest najgorsze w tym wszystkim, o ile fakty są takie że dużo szpitali dostało sprzęt od WOŚP gdzie ratują życie,tak z podobną siłą Owsiak wspiera jedną opcję polityczną zamiast zachowywać pozory apolityczności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz