Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Do wojska i na wojnę, powinny iść chady i oskarki z bogatych wpływowych rodzin- oni przecież mają o co walczyć i kogo bronić prawda? Mają #rozowepaski które ich pożądają i chcą być przez nich zapłodnione, mają kasę, mają samochody i nieruchomości… Dlaczego #przegryw, który nie ma nic i każda i każdy nim gardzi ma bronić kogoś kto ma go w tyłku, bronić czyjegoś majątku? Ja albo #!$%@?ę z kraju, albo wybieram więzienie.
#takaprawda #blackpill #redpill #wojsko #wojna #armia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
@harold97 oooo
No to nieźle

Mi też się nie uśmiech strzelać w okopach. Mogę latać dronem, nawet je projektować po wdrożeniu się. Kij, w garażu składać. Ale do strzelania się nie nadaję
@WolvvloW: To ciebie dadzą do sterowania dronami wojskowymi choć w tym państwie starają się tak dawać ludzi żeby jak najmniej to było optymalne od taka cecha.
Taki przykład kiedyś jakiś gości pisał, że specjalistów po telekomunikacji dali na ćwiczeniach do kopania rowów (rowów na kable). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: Blackpill odnosi się do wszystkiego, najbardziej cenną osobą na świecie jest kobieta w okresie swojej największej płodności później idzie cała reszta. Ludzie kierują się biologią dorabiając do tego kulturalną czy religijną bajkę. Gdyby ludzkość zdała sobie sprawę, że ich działania głównie są powodowane biologią a nie jakimś tam wzniosłymi celami poszlibyśmy w rozwoju daleko naprzód.
Nawet bezsensowna wojna na Ukrainie ma podstawy w biologii, kurczące się demograficznie imperium rozpaczliwie potrzebuje
@mirko_anonim: bo Oskarek przejmie biznes po ojcu , a ktoś musi te gospodarkę utrzymywać. Tymczasem Areczka łatwo zastąpić Saszka albo Muhammadem na zakładzie. Kolejne Oskarek zrobi gowniaka Julce oraz dwóm innym Karyna na boku więc dzięki niemu wzrosie dzietności w kraju, a Areczek nikogo nigdy nie zapłodni. Kolejne to jak Oskarek pójdzie na front to ojciec wypnie się na ten kraj i państwo straci dobrze prosperujący zakład pracy natomiast jak Areczek