Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Momento83: Ja nie palę, jak raz na kwartał zapalę bo ktoś poczęstuje to max.
Nie ciągnie mnie do tego. A po znajomych, którzy palą regularnie i ich do tego ciągnie widzę, że nic nie tracę a nawet zyskuję :).
@Momento83: Paliłem na imprezach, a czasami miałem swoje i dosyć dużo z żoną podczas pandemii. Rok 2022 był już okresem, gdzie miałem dłuższe przerwy. Rok temu podczas miesiąca zimowania w Las Palmas przepaliłem się po całości (byliśmy grupą ponad 20 znajomych i większość palący) i wręcz obrzydziłem sobie palenie. W lutym minie mi rok bez jarania i w ogóle mi tego nie brakuje. Myślałem, że Woodstock będzie wielkim testem wytrwałości, a
Ja bym nie palił,ale przepisał lekarz no i kupiłem waporyzator wcześniej z opinią lekarza nie będę się spierał.
@Momento83: całkiem ciekawe wyniki ankiety i komentarze pod wpisem, jestem zaskoczony. Kiedy byłem w liceum czyli już przeszło 10 lat temu, mam wrażenie, że duża część moich rówieśników była "za legalem", dużo się o tym mówiło, nawet w mediach bo pojawił się np. Palikot który chciał na tym ubić polityczny interes i łaził z wpinką w kształcie marihuany w klapie marynarki. Myślałem, że skoro "za moich czasów" podejście się liberalizowało, to