Wpis z mikrobloga

Jak już faceci pośmieszkowali, to dodam od siebie że czasami mi się zdarza, zazwyczaj samonośne wtedy, ale jednak preferuję rajstopy, bo nie ma ryzyka że się zsuną i spowodują zawstydzającą sytuację, co raz mi już się przytrafiło xD
  • Odpowiedz
  • 3
@natecka: Mnie się nie zdarzyło by samonośne się zsuwały, ale to zapewne zależy od dopasowania (nie zawsze się da idealnie dobrać) lub jakości gumy.
Natomiast jeśli chodzi o komfort noszenia to bez porównania z rajstopami, bo nie uciskają i nie zwijają się nigdzie :D
  • Odpowiedz
@drogadonikad: Dokładnie tak jak mówisz, mi te z Gatty się zsunęły parę razy, ale na przykład Calzedonia już w porządku leżała, zależy od rozmiarówki, ja jestem gdzieś pomiędzy S i M, więc raz lekko się potrafią zsunąć z uda a raz mocniej uciska guma, ale mimo wszystko zdecydowanie rajstopy bardziej komfortowe. Natomiast na specjalne okazje jak randka to wiadomo pończochy bardziej się nadają :D
  • Odpowiedz
z tego co się rozmawia z kobietami, ale przeważnie starczymi, nie takimi 30- to noszą,
tylko często tego nie widać, ale pikanteria jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@beamer: A to to wiem, żaden facet nie narzekał mi jeszcze jak przyuważył koronkę wystającą spod sukienki/spódnicy, a czasami specjalnie też fajnie trochę odchylić rąbka tajemnicy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz