Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w technikum na zajęciach z programowania robiliśmy jakiś mini projekt w c++, nie chciało mi się wtedy wymyślać nazw zmiennych to na szybko wpisywałem nazwy pokroju "#!$%@?", z zamiarem żeby to zmienić przed oddaniem.
Miałem też przygłupiego kolegę, który mnie prosił żebym mu pokazał jak to zrobiłem to dałem mu to, a ten kretyn nawet nie zweryfikował co jest w środku i się po chwili zgłosił do sprawdzenia swojego dzieła XD
Nauczyciel przyszedł, spojrzał na strukturę kodu i zaczął praktycznie od razu mu wykład, że to wstyd oddawać projekt z takimi nazwami, tłumaczyć mu że powinien zachować kulturę, a jak już używa wulgaryzmów to chociaż poprawnie XD
Chociaż mnie nie wsypał, że to nie jego, tylko przyjął dzielnie na klatę wykład ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#studbaza #heheszki #programowanie #logikaniebieskichpaskow
  • 6
@kiedys_bede_bogaty: @OlekAleksander @t4il @Kamokamo
Sto lat temu jak chodziłem do podstawówki i przerabialiśmy Akademię Pana Kleksa, to babka od polskiego zrobiła sprawdzian, ze znajomości lektury. Siedziałem z kumplem w jednej ławce i umiejętnie, tak żeby babka nie słyszała, podpowiadałem mu randomowe głupoty, bo on tego nie czytał.
On się mnie szeptem pyta " I co dalej było z tym Szpakiem Mateuszem?"
A ja mu szeptałem jakieś idiotyzmy, że Pan Kleks wyrwał