Wpis z mikrobloga

Niezły gang olsena ten wielki bu. Zmuszał z 5 osobami kobiety do prostytucji i wedle niektórych artykułów zgarnęli w ciągu 4 lat zarobili łącznie 1,5mln pln XD

Czyli sztywny git buła i spuła zgarnęli w 4 lat po 62k na głowę rocznie, 5k miesięcznie. Zamiast zmuszać kobiety do prostytucji i bić je to mogłeś debylu na budowę iść albo na kasę do biedry i tyle samo byś zarobił.

Tfu na ułomnego bu i tych degeneruchów

#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
@twojastara_glosuje_na_korwina: no ok, ale co z tym zrobisz? przeciez polowa zawodnikow prime to kryminalisaci i degeneraci, a polacy są wybrakowani z moralnosci wiec po czasie najciezsze zbrodnie nie robia im zadnej roznicy, jakby stuu walczyl w prime i dymil to tez by go bronili xD dywagacja w stylu: brak sensu.
  • Odpowiedz
@twojastara_glosuje_na_korwina: słowo klucz - "według artykułów". Wydaje mi się, że w nierządzie większość przepływów jest gotówkowa, co może utrudnić organom ścigania znalezienia pieniędzy. Ten sam Buła w wywiadach mówi, że posiada jakieś działki itp. Myślę, że za 5k miesięcznie ich nie nabył, a teraz bawi się w deweloperkę inwestując swoje grunty....

Za bardzo wierzysz w Polski wymiar sprawiedliwości, a prawda jest taka że jak nie zapisał w notatniczku "Zarobiłem 10 milionów
  • Odpowiedz