Wpis z mikrobloga

pan bosak tak gorliwie powiela narrację jednego pisowskiego tłuka, że nawet nie wie, iż w Konstytucji RP nie ma jakiegokolwiek zapisu odnośnie treści ślubowania ministerialnego. Odnośnie treści ślubowania poselskiego jest nawet zapis, że dodanie słów "Tak mi dopomóż Bóg" jest opcjonalne I NIE STANOWI TREŚCI ŚLUBOWANIA.

Ale kto by się tam przejmował. Kiedy wzywa partia jego obowiązkiem jest paść na kolana i robić z siebie większego idiotę niż każdy go do tej pory uważał xD

#takaprawda #bekazkonfederacji #konfedepis #pis #bekazpisu #polityka
Rubbik - pan bosak tak gorliwie powiela narrację jednego pisowskiego tłuka, że nawet ...

źródło: 3a8790a41f37a839d44ff0a0ba6ffa6e4ba260402b57741d863385239bc35acf

Pobierz
  • 9
powiedzcie, że jemu nie chodzi o to, że każdy powinien mówić "Tak mi dopomóż Bóg" prawda? PRAWDA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NicolasLatifi: to nawet nie jest ważne, pokazuje tylko rozmiar gwoździa wbity w jego mózg i to, że grzecznie chodzi na smyczy trzymanej przez karakana, absurdem całej sytuacji jest fakt, że Konstytucja w ogóle nie określa treści ślubowania ministerialnego ¯\(ツ)/¯

Na tym się obecnie opiera pisowsko-konfederacka narracja
pan bosak tak gorliwie powiela narrację jednego pisowskiego tłuka, że nawet nie wie, iż w Konstytucji RP nie ma jakiegokolwiek zapisu odnośnie treści ślubowania ministerialnego.


@Rubbik:

Prezes Rady Ministrów, wiceprezesi Rady Ministrów i ministrowie składają wobec Prezydenta Rzeczypospolitej następującą przysięgę: "Obejmując urząd Prezesa Rady Ministrów (wiceprezesa Rady Ministrów, ministra), uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji i innym prawom Rzeczypospolitej Polskiej, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze
@Rubbik: Bosaka to nie obchodzi, on tylko ma powtarzać, więc powtarza. Wydatki MS z czasów PiS wskazują na to, że z ministerstwa były wyciągane pieniądze m. in. na fundację której zarząd to bliscy współpracownicy Kariny Bosak, posłanki, żony Bosaka. To może być wbrew pozorom baardzo osobista walka.