Wpis z mikrobloga

Witam Państwa w poniedziałek 15.01. Dopiero rano a:
1. Jaszczomp może się już pakować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Bosakowa już dyktuje Krzysiowi kolejny post na Twittera w obronie PiSorzadnosci
3. D--a ćwiczy z Mastalerkiem groźne miny na kolejną konferencję, tym razem w obronie NBP
https://www.money.pl/gospodarka/tragiczny-blad-pis-u-ws-szefa-nbp-rzad-tuska-tylko-na-to-czekal-6983941340420640a.html
#sejm #wybory #bekazpisu #bekazkonfederacji #duda #tusk #nbp #polityka
wortor - Witam Państwa w poniedziałek 15.01. Dopiero rano a:
1. Jaszczomp może się ju...

źródło: IMG_2889

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 152
@wortor: zapomniałem o punkcie 4:
Bufetowa już pewnie zapłakana klęczy przez łożem Klamczynskiego, czekając na w------l, kiedy ten się obudzi
  • Odpowiedz
@wortor: to w sumie zabawne. TK Przyłebskiej w punkcie o KRS czyta konstytucję bardzo literalnie i uznaje, że parlament może wybrać sędziów, bo przecież nie jest napisane, że nie może (mimo, że dosłownie linijkę wcześniej jest napisane kogo ma wybrać sejm). W przypadku TS oni sobie z tego co widzę wywnioskowali to nawet nie tyle z konstytucji, ale z ustaw, uznając, że skoro członkowie rządu muszą być stawiani przed TS
  • Odpowiedz
  • 1
@wortor chłop jako jedyny przewidział spadek inflacji a ci go chcą wyrzucić śmiechu warte, ale każdy wizjoner najpierw kończy na śmietniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wortor pisowcy rozgrywani jak dzieci. No ale jak przez 8 lat przyzwyczaili się do tego, że co sobie powiedzą to tak jest, nie ważne co mówią przepisy, to nagle przestają się odnajdywać w "terrorze praworządności"
  • Odpowiedz
@wortor wesołe że do władzy doszlan partia która niczego nie respektuje i jednocześnie dziennikarze którzy mieli dopiero co to wyćwiczone nie buja na alarm. Jesteśmy pierwszy raz w sytuacji całkowitego zawłaszczenia państwa przez 1 stronnictwo, niesie to różne zagrożenia i mało który demokrata medialny zwraca na to uwagę.
  • Odpowiedz
@wortor Nie wiem z czego się cieszyć. Glapa był jedną z niewielu osób poprzedniej władzy, która ogarniała.
No, ale wiadomo nie wolno go chwalić bo był mianowany za PiSu xD
  • Odpowiedz
rządu muszą być stawiani przed TS większością 3/5 to tak samo powinno być z


@Wurmloch: ogarnia chyba kiedy zmienić swojego pampersa, bo nawet mordy na molo nie ogarnął i gadał głupoty do podstawionej baby.
  • Odpowiedz
@wortor:

ogarniała co? Wykonywanie poleceń Kaczyńskiego i co jeszcze?

Gość poprowadził politykę inflacyjną w Polsce lepiej niż Czesi, nad którymi się tutaj spuszczaliście. Poza tym tak, to Glapa jest winny, że korpo i przedsiębiorcy uprawiają zmowę cenową od kilku lat
Wurmloch - @wortor: 
ogarniała co? Wykonywanie poleceń Kaczyńskiego i co jeszcze?
Goś...

źródło: inflacja

Pobierz
  • Odpowiedz
@wortor myślę że część ludzi zacznie po mali to zauważać i sytuacja pęknie ja w 2015, z minusów to kolejny kto przyjdzie to zacznie od tego że na dzień dobry może wszystko ignorować, zero przestrzegania prawa czy zwyczaju
  • Odpowiedz