Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #android #xiaomi #miui Na jakims starym samsungu z androidem moglem ustawic limity dla internetu mobilnego, po przekroczeniu jednego limitu odpalalo ostrzezenie, po przekroczeniu drugiego limitu wylaczalo internet. Do tego pokazywalo calosciowe zuzycie internetu na wykresie. Teraz mam redmi 10 z miui 12.5.16 i nie moge znalezc takiej opcji. W ustawieniach jest sekcja uzycie danych, ale tam mam tylko liste aplikacji i info ile dana aplikacja zuzyla internetu. Jak klikne w apke moge zablokowac dla niej internet mobilny i to wszystko.

Nie ma opcji ustawienia takich limitow na caly internet mobilny z opcja ostrzezenia po przekroczeniu jakiegos progu jak kiedys?
  • 3
  • Odpowiedz
@fishol:

Jeśli nie chodzi o net za granica aby nie zabulić ale w kraju to ogarnij sobie do drugiego sim karte z orange za darmo 300GB/rok

Musisz przeniesc do Orange numer z innej sieci za co dostajesz rok waznosci konta. Instalujesz aplikacje mój orange I aktywujesz w niej 100GB, wyrażasz zgody marketingowe (wysylasz sms) i masz 200GB.

Podobnie ale w plusie. Przenosisz numer do taryfy plus elastycznej na karte za co
  • Odpowiedz