Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie ta pewność siebie, z jaką wypowiada się Bosak na tematy prawne. Człowiek nie tyle bez wykształcenia prawniczego, ale nawet wyższego. Rozstawia po kątach rzesze profesorów i autorytatywnie mówi, że nie mają racji, a on ma. Oczywiście we wszystkich kwestiach jego zdanie jest takie samo jak Prawa i Sprawiedliwości.

Nawet w przypadku aktu łaski z 2015 nie ma wątpliwości, że powinno być do teraz respektowane, gdy nawet prof. Piotrowski, który z pewnością nie jest platformersem, twierdzi, że nie i szanuje wyrok SN w tej sprawie. Bosak nie szanuje SN i twierdzi, że głos Przyłębskiej jest ważniejszy (Piotrowski twierdzi, że w sprawach karnych górę biorą wyroki SN).

Jestem ciekawy, czy żona prawniczka z Ordo Iuris mu nie sufluje. On generalnie w tematach prawniczych obraca się w środowisku Ordo Iuris (choćby Lewandowski jeszcze). Jestem ciekawy, kiedy będzie cytował Zaradkiewicza, bo coś jestem dziwnie pewien, że do tego prędzej czy później dojdzie…

#polityka #konfederacja #4konserwy #neuropa #sejm
Gours - Przeraża mnie ta pewność siebie, z jaką wypowiada się Bosak na tematy prawne....

źródło: IMG_3097

Pobierz
  • 40
@Gours: Wspaniała lewacka logika, przypomina mi słynną ksiązke 100 autorytetów przeciwko Einsteinowi, gdzie stu ówczesnych profesorów najwyzszego szczebla krytykowała Einsteina, 100 do 1, tak więc Twoj argument to doskonały dowód jaką logiką kierują sie ludzie urodzeni z lewacką stroną logiki.

Według Ciebie racje ma ten z kim sympatyzujesz i kto jest liczniejszy.

Niestety lewacka logika jest nieuleczalna, nie mogę Ci pomóc.
muciek112 - @Gours: Wspaniała lewacka logika, przypomina mi słynną ksiązke 100 autory...

źródło: OIP

Pobierz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@muciek112: głęboko się nie zgadzam z Bosakiem w większości spraw (ja jestem liberałem, a on absolutnym przeciwieństwem), ale wielokrotnie przyznawałem mu rację. W tej kadencji we wszystkich sprawach jest po stronie PiS, a w praktycznie wszystkich tych sprawach PiS nie ma racji albo jest to mocno skomplikowane.
@Gours: Kiedys był rozbiory i targowica, dziś zmieniły sie tylko czasy, ktoś wynalazł prąd, mamy telewizje, ale Polaków rozgrywa sie dalej w taki sam sposob

1. Bajzel polityki wewnętrznej
2. Ingerencja zagranicznych władz
3. Rozbiór Polski
  • 0
@muciek112: do 2015 można było narzekać na wymiar sprawiedliwości, było lepiej lub gorzej, ale nie było takiej rozpierduchy, a wyroki były szanowane. To PiS postanowił skrajnie upartyjnić TK, SN czy prokuraturę. Teraz zbieramy tego żniwa, gdy chce się po nich sprzątać.
  • 1
@muciek112: to prawda. Szczerze nienawidzę PiSu i przymknąłbym oczy nawet na wątpliwe prawnie działania władzy, jak w przypadku pierwotnego sposobu przejęcia TVP. Sęk w tym, że ja nie widzę jakichś naruszeń prawa w przypadku Kamińskiego i Wąsika czy prokuratura krajowego na tyle, na ile zapoznałem się z tymi sprawami.
@Gours: tak obserwuje jakie to ma efekty na ludziach i efekt jest taki, że wojna polsko-polska rozgorzała jak nigdy i taki był ich cel, żebyśmy dalej polak z polakiem się żarł, co też jako naród robimy i to wszystko z Rosją zbierająca 2 milionową armie, my jako naród nigdy sie nie nauczymy