Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #doda #rozowepaski #zwiazki #przegryw #pieklokobiet #famemma
Znacie jakieś dziewczyny z młodego pokolenia które chciałby zostać matkami? Bo ja nie. Pogarda do matek w społeczeństwie narasta - "madtka", "kaszojad" "brajanek" "patologia 500 plus".
Dzisiaj bycie matką = pogarda. Nikt matkom nie chce wynajmować mieszkań. Na tinderze samotne matki traktowane są jak zaraza. Wyśmiewane, "wyskakały się" a teraz szukają bankomatu. Faceci zostawiają kobiety po porodzie bo: ma luźną pochwę, w czasie połogu nie chce uprawiać z nim seksu, opiekuje się dzieckiem częściej niż mężusiem.
W fame mma atrakcją dla młodzieży są patusy obrażające matki wyzywając je od prostytutek.

Matki stały się najbardziej pogardzaną grupą społeczną. Kobieta, która zostanie matką traci swoją wartość. Ojciec zostawi ją samą - będzie do końca życia samotną matką, bo faceci gardzą cudzymi dziećmi i matkami. Zostawi babę chłop - nie będzie płacił alimentów latami, prędzej pójdzie do więzienia niż zapłaci alimenty. Wychowywanie dzieciaka chłopa, który żyje sobie wygodnie z nową niunią. A po latach, gdy dzieciak dorośnie to tatuś przypomina sobie o dziecku i manipuluje nim jaka to matka była zła bo ograniczała kontakt. Nie ma większego poniżenia dla kobiety niż samotne wychowywanie dziecka jakiegoś gacha, który nie dorósł do roli ojca.

To po co kobiety mają rodzić te dzieci? Lepiej zająć się karierą i na starość odkładać pieniądze.

Coraz mniej kobiet będzie decydowało się na dziecko. Doda nagrała piosenkę w której opowiada że nie chce zostać matką. I bardzo dobrze. Jakość polskich mężczyzn jest tak tragiczna, że nawet największa polska piosenkarka zdecydowała że nigdy nie urodzi dziecka. Prawidłowo, Tak powinno być.

Będąc kobietą trzeba mieć niepokolei w głowie, być ofiarą losu żeby decydować się na dziecko w tych czasach w których mężczyźni zachowują się jak piotrusie pany pozbawione jakiejkolwiek odpowiedzialności.
piotr_p0lak - #rozowepaski #doda #rozowepaski #zwiazki #przegryw #pieklokobiet #famem...
  • 7
  • Odpowiedz
isiaj bycie matką = pogarda. Nikt matkom nie chce wynajmować mieszkań. Na tinderze samotne matki traktowane są jak zaraza. Wyśmiewane, "wyskakały się" a teraz szukają bankomatu. Faceci zostawiają kobiety po porodzie bo: ma luźną pochwę, w czasie połogu nie chce uprawiać z nim seksu, opiekuje się dzieckiem częściej niż mężusiem.

W fame mma atrakcją dla młodzieży są patusy obrażające matki wyzywając je od prostytutek.


Matki stały się najbardziej pogardzaną grupą społeczną. Kobieta,
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: Myślę, że kwalifikuję się jeszcze do młodego pokolenia (25 l.), całe życie marzyłam żeby być mamą, ciągle bardzo tego chcę ale z powodu braku odpowiedniego mężczyzny najpewniej nic z tego. Niestety muszę to potwierdzić, że jakość mężczyzn w Polsce jest koszmarnie niska. Nie mówię o takich rzeczach jak wzrost albo ładna twarz, chodzi mi o bycie dojrzałym, odpowiedzialnym, zaradnym, szarmanckim itp. Dla mnie to jest przerażające jak bardzo meżczyźni
  • Odpowiedz
@ZachowamDlaSiebie Kobiety zepsuły społeczeństwo. Gdyby bycie odpowiedzialnym i szarmanckim zapewniało kochającą kobietę to mężczyźni by tacy byli. Niestety, zapewnia to jedynie marnej jakości związek na koniec młodości w wieku 28 lat z kobietą która cię wzięła bo masz pieniądze i do końca życia będzie wspominać patusów i cwaniaczków który ją ruchali w ramach fwb
  • Odpowiedz