Wpis z mikrobloga

Taśma produkcyjna do wyrobu niedzielnych schabowych


@fuuYeah: ja to nazywam pipeline i zawsze robię podobnie, na końcu pipelinu czeka już rozgrzana patelnia
  • Odpowiedz
@fuuYeah: polecam trzymać mąkę albo przynajmniej bułkę w płaskim pojemniku typu curverowego, dwa naczynia mniej bo otwierasz tylko pojemnik i używasz jak jest, później zamykasz i chowasz. ja mam w takim make od razu z papryka pomieszaną
  • Odpowiedz
@msichal chcesz powiedzieć, że wrzucasz kotleta z surowym jajem do bułki tartej i tej samej bułki używasz później? czy Ty chcesz kiedyś dostać sraki życia albo zatrucia pokarmowego? Części surowego jajka dostają się do bułki, dalej chyba już tłumaczyć nie muszę. Chłopie zmiłuj się.
  • Odpowiedz
@Gronbarr bo tak się poprawnie panieruje, pewnie chodzi o oddzielenie bezpośrednio mięsa od tłuszczu w którym smażysz. Bułka tak ładnie nie dolega, nawet po jajku.
  • Odpowiedz
@Gronbarr ale czemu głupoty, przecież to normalne, że w kuchni mamy techniki gotowania. Ten rosół tez gotuje się od zimnej wody z pewnego powodu. Albo sztukę mięsa pieczesz w taki a nie inny sposób. Gdyby nie to, to moglibyśmy wszystko wrzucac do mikrofali i elo.
  • Odpowiedz