Wpis z mikrobloga

Wierzycie w złe energie w mieszkaniach/domach? Ja zaczynam wierzyć w pewne energetyczne kwestie. W moim mieszkaniu nie było żadnej tragedii, nikt nie umarł bo to nowe mieszkanie od dewelopera.
Źle spało mi się w nowym mieszkaniu i musiałem wiele rzeczy przerabiać żeby spokojnie spać, np. łózko i szafa przeniesione w inne miejsce. Miałem już wszystko wykończone w dość dobrym standardzie, ale niestety musiałem przerabiać bo mnie coś męczyło.
Wierzycie w coś takiego? Macie jakieś porady w zakresie tego całego feng szui ?

#remontujzwykopem #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #aranzacjawnetrz #pytanie

Wierzycie w złe energie w mieszkaniach/domach?

  • Wierzę w takie rzeczy 7.5% (8)
  • Bzdury na kiju 44.3% (47)
  • Tak, miałam/-em kiedyś w gniazdku 120VAC 12.3% (13)
  • Zalecana wizyta u psychiatry 35.8% (38)

Oddanych głosów: 106

  • 7
@CalibraTeam żyła wodna czy coś takiego. Zdarza się, że gdzieś się bardzo źle śpi. Ale nie wiem od czego to zależy. Sam to doświadczyłem. Jako racjonalne wytłumaczenie chyba przychodzi jedynie ustawienie łóżka względem okna. Najgorzej się śpi/zasypia jak leżąc na łóżku masz przed oczami okno, szczególnie na wschód.
Ile to się od znajomych nasłuchałem, że jak to lustro w sypialni, przecież to niezgodne z feng shui. Kurka, po latach stwierdzam, że to jedna z najlepszych decyzji co do sypialni.