Wpis z mikrobloga

@uncles: Tak, wszyscy na nas wymusili, a my nie chcieliśmy, nie? Dymy dopiero się zaczną jak ten raport zostanie opublikowany, i Niemcy i Rosja zażądają wyjaśnień. Będzie ciekawie
  • Odpowiedz
@uncles Chodzi o wysadzenie rurociągu na dnie Bałtyku? Przecież to było w naszym najszczerszym interesie, więc jeśli nasze służby to zrobił to tylko dobrze świadczy o nas i naszym państwie. Osobiście już na długo przed wojną zastanawiałem się czemu nasi po prostu tej rury nie wysadzą
  • Odpowiedz
ale ja sie odniosłęm do tego co tu jest nie tak?


@Stabilizator: moze to ze chlop wrzuca jakies anonimowe konto na twitterze? kogo w ogole obchodzi co pisza anonimowe konta? xD jak jakis prawacki troll cos napisze to ukraincy maja to postowac dalej z info ze polacy chca zeby rosja wygrala?
  • Odpowiedz
@uncles: ale #!$%@? co z tego wynika że robią raport i rzekomo o współudziale? Z takiego raportu nawet jeżeli miałby powstać jak ten noname twierdzi, to wyniknąć może że Polska nie miała w tym udziału, i co wtedy? xd Raport nadal zły i usa? xd
  • Odpowiedz
Eksperci z wykopu twierdza, że nie ma mowy o eskalacji wojny i ataku na Polskę. Tymczasem w USA...

Ja już ubrany ( ͡º ͜ʖ͡º)


@uncles: To konto rozpowszechnia bezczelną propagandę. Fajne źródło informacji xD
  • Odpowiedz