Wpis z mikrobloga

Chce kupić najprostszą używaną małą drukarkę ze skanerem, opcjonalnie kolor+WIFI
1.Czy te używane drukarki są warte swojej ceny? Czy sprzęt "odnowiony" z gwarancją jest okej? Ostatecznie nowa do 200pln.
na allegro:
50pln używana Canon TS3350
50pln używana Canon Pixma TR4651
50pln używana Canon TR4650
95pln używana Canon Pixma MG3650S
2. Do tych Canonów rozumiem pasują zamienniki i nie ma problemów?
3. Czy jak sprzęt jest sprzedawany jako uszkodzony (brak możliwości sprawdzenia działania) to też można zwrócić w ciągu 2 tyg?

#drukarki #drukarka #technologia @drtusz
  • 8
@DeringeR: Cześć. Nie zajmuję się sprzedażą drukarek używanych, ale ostatnio na moim blogu pojawił się wpis na ten temat: https://blog.doktortusz.pl/drukarki-uzywane/. Jeśli chodzi o dostępność oraz ceny zamienników możesz to sprawdzić na stronie mojego sklepu: https://www.drtusz.pl/ - wystarczy wpisać model drukarki.

Dużo zależy od źródła z którego bierzesz sprzęt, jeśli chcesz zdecydować się na używkę warto się dobrze rozejrzeć i zwrócić uwagę na to od kogo bierzesz. Możesz sprawdzić również sklepy ze
  • 0
@drtusz: Patrze u Was na ceny tuszu zamienników i wychodzi canon 30gr, epson 8gr, hp 3gr.
Tylko pytanie, bo sporo osób mówi że hp robi problemy z zamiennikami, blokuje się itp.
Czy faktycznie tak się dzieje? Tutaj w odniesieniu do nowego ze sklepu lub ew. używki allegro.
@DeringeR: Cześć. W drukarkach HP, których oznaczenie jest z literą ,,E" nie masz w ogóle możliwości korzystania z zamienników. W przypadku pozostałych drukarek bardzo często aktualizacje powodują blokowanie zamienników. Niestety, producent ten jest negatywnie do tego nastawiony. Sprawdź również sprzęt od Brothera i ceny jego zamienników. Pozdrawiam, DrTusz
  • 0
@drtusz: Na waszej stronie pod produktem jest zakładka rodzajów tuszu: regeneracja/zamienniki/oryginał. Czy dla mnie ma znaczenie czy tusz to jest regeneracja lub zamiennik czy mam patrzeć tylko na cene/wydajność?
@DeringeR: regenerację możesz wykonać, ale musisz mieć też na uwadze, że nie robi się tego w nieskończoność. Wszystko również zależy od tego jaki wkład regenerujesz. W naszym wypadku regeneracji dokonujemy na miejscu, w naszym sklepie stacjonarnym.