Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #gry #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytaniedoniebieskichpaskow

W moim życiu bardzo mało grałem w gry komputerowe. A ostatnimi laty praktycznie w ogóle. Stąd też nie znam się na grach.

Jeśli grałem już, to (z racji mojego zainteresowania historią) były to gry strategiczne typu Age of Empires. Podobały mi się też strategie osadzone w realiach II WŚ jak Sudden Strike, albo Blitzkrieg. I tu do Was mam pytanie, kojarzy ktoś jakieś inne, stare gry strategiczne w klimatach ww. gier osadzonych w realiach drugowojennych? Ostatnio mam trochę problemów zdrowotnych, przez co prowadzę mniej aktywny tryb życia, to pomyślałem sobie, że mógłbym w coś pograć. :)
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #gry #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie...

źródło: ss-13573beeb10d609b97239f62f8af66cbe291a2ca-1920x1080

Pobierz
  • 10
@Kopytnik_1 Jeżeli chodzi o strategie historyczne oczywiście nie można zapominać o klasyce - cała seria Total War - medieval 2 ( przez wielu uważany za najlepszy mimo że ma już kilkanaście lat) Rome 1, Rome 2, Empire, Napoleon, Shogun. Nie ma tytułu z okresu II św, ale może jest jakiś mod do tego, musiałbyś poszukać