Wpis z mikrobloga

Jako całkowity dotąd abstynent marihuaenowy stwierdzam, że c-d działa. Nie jak n------k, bardziej jak lekarstwo. Bardzo pomaga na ból pleców i problemy ze spaniem.
Testy 2 tygodnie. Vape amnesia haze (Boże jak pachnie)
Sama mj mnie wprowadzała w stan paranoiczny stąd od 15 lat nie tykałem

#narkotykizawszespoko #m-------a #c-d
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mitchumi Dobry susz c-d klepie normalnie tylko trzeba zjarać pół grama i podstawa żeby to działało to nie jarać zwykłego. Działanie jest lepsze tego suszu c-d, bo nie ma po nim krzywej jazdy.
  • Odpowiedz
dodatkowo legalne :D Właśnie po marihuanie były zawsze krzywe jazdy, że tajniacy, że wszyscy wiedzą o nas, że paliliśmy. Według tego co obecnie twierdzi nauka, to C-D jest niepsychoaktywne, czyli, że nie zmienia nam chwilowo sposobu postrzegania świata.
Moja obawa na dłuższą metę, to czy faktycznie codzienne palenie suszu C-D nie będzie uzależniać?
Z doświadczenia na sobie zauważyłem na szczęście, że można z dnia na dzień np 2 tygodnie nie wapować nic.
  • Odpowiedz
@mitchumi: zrozumiałem, że Vape Amnesia. Tego mamy duży wybór. Z suszem cały czas czekamy, bo chłopaki się w medyczniaka bawią. Co do Twojej Amnesii, to za mało danych ale na pewno to nie jest Amnesia:D producenci tak kopiują nazwy z indyjskich - najczęściej na sprowadzanych z za granicy kwiatkach. A tutaj to temat rzeka od zawyżania poziomu c-d sztucznie ( lub tylko na papierze) po płukania z thc ( i
  • Odpowiedz