Wpis z mikrobloga

#feminizm #lgbt #bekazlewactwa #4konserwy

Należy zadać pytanie; skąd oni mają na to wszystko pinoninszki? Jest przecież cała masa wydawnictw, stron, profili, komiksów promujących tę całą lewicową modę. A dodać do tego trzeba masę fundacji, jakieś Federy, Pontony itp. Przecież ten cały szajs się chyba aż tak się nie sprzedaje, by to funkcjonowało na zasadach rynkowych.
qeti - #feminizm #lgbt #bekazlewactwa #4konserwy 

Należy zadać pytanie; skąd oni maj...

źródło: Nowy Obraz mapa bitowa

Pobierz
  • 16
Należy zadać pytanie; skąd oni mają na to wszystko pinoninszki? Jest przecież cała masa wydawnictw, stron, profili, komiksów promujących tę całą lewicową modę. A dodać do tego trzeba masę fundacji, jakieś Federy, Pontony itp. Przecież ten cały szajs się chyba aż tak się nie sprzedaje, by to funkcjonowało na zasadach rynkowych.


@qeti: tak dokładnie, ktoś #!$%@? hajs by przynosić straty xD To nie tvrepublika
tylko przypomnę że u ruskich rewolucję bolszewicką sfinansowali niemcy


@kacappylon: Zapomniałeś dodać Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone. Później głównie Stany budowały tego potwora z mniejszym wkładem zachodu. Zeznanie Suttona przed kongresem obrazuje skalę tego przedsięwzięcia wrzucal je na wykop jeden mirek nawet, ja wkleję małą cześć

Zaznaje Antony Sutton - angielski ekonomista, historyk i pisarz, badacz Związku Sowieckiego i uznany autorytet w dziedzinie sowietologii - przed VII podkomitetem Komitetu Platformy Partii
Kam3l - > tylko przypomnę że u ruskich rewolucję bolszewicką sfinansowali niemcy

@ka...
@qeti: dobra, akurat jestem fanem Oli Herzyk, a zawsze widząc taki "antylewacki" wysryw miałem ochotę zapytać, więc pytam, OPie. Z czym masz problem?

Tak realnie, wpisów "antylewackich" na wykopie są tysiące, ale zazwyczaj ze strony wykopków jest to bycie płatkami śniegu i płakanie w zasadzie nie wiem o co. Na przykład ten wpis - no baba wydała komiks - sensacja. Ola Herzyk jest jedną z bardziej płodnych rysowniczek we współczesnej Polsce,
ten przykład posłużył mi po prostu za opis szerszego zjawiska. Jest ogropmna ilość niedochodowej działalności nakierowane na promocję ideałów lewicowych. na skąd Anja Rubik ma kasę na te swoją fundację Sexed?